View Poll Results: Chaos Ödül Sistemi Nasıl Olmalı?

Voters
198. You may not vote on this poll
  • İlk 3'e trade edilemeyen kullanışlı başka eşyalar versin. Kutu olmasın.

56 28.28%
  • İlk 3'e trade edilemeyen Mavi Kutu versin.

46 23.23%
  • Bunların tamamı gereksiz, Chaos kapatılsın.

72 36.36%
  • Chaosta hile yok, hiçbir şey değişmesin, aynı şekilde devam etsin.

24 12.12%
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 75
    Senior Member

Chaos Ödül Sistemi Değişmeli mi? Herkes oy kullansın lütfen. Yöneticiler ilgilensin..

Daha önce bir konu açmıştım chaos kapatılsın mı diye ama farklı bir şekilde anket açmak gerektiğine kanaat getirdim. Chaosta mavi kutuları ya makrocular ya da direk TPT kullananlar alıyor. Eliyle oynayıp da mavi kutu kazanan 100 kişide 3-5 kişi ya vardır ya yoktur. O mavi kutular şu an illegalcilerin ana gelir kaynaklarından biri. Daha önce de buna benzer girişimler oldu NTTGame tarafından. Chitin görevlerinin kapatılması, maden droplarının tamamen değişmesi, çöp slotlarının oranlarının düşürülmesi gibi. Sıra Chaosta.

Ödül sistemi değişmeli diye düşünüyorum. Herkes fikrini belirtsin. Benim fikrim, ilk üçe kanat ve yanında trade edilemeyen bir çeşit kutu vs. versin. Ya da kutu değil, oyun içinde kullanışlı bir eşya versin. Exp arttıran bir kağıt, HP sc, Atak sc vs. gibi bir şey versin. Trade edilemeyen kutuyu da alıp kırdırmak için girerler Chaosa. O yüzden içinden değerli eşya çıkan bir kutu değil oyun içinde kullanışlı olan bir şey versin kazanana. Trade edilememesi çok önemli.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Kutu olmasın başka ödüller verilsin satılamayan

Senior Member
    Makrocu ve TPT'ci kardeşlerim için 4. seçeneği koydum. Bu şekilde ilk 3'e girenler o seçeneği seçecektir bu bariz

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    bütün chaoslara girmeye çalışırım ve yüzde 90 ında mavi kutu alırım. alamadığım zamanlarda ya dc olmuşumdur ya da koxperlara sövmekten oyuna odaklanamamışımdır. . ben şimdi tpt miyim?
    ki şöyle bişey var chaosta koxp vb hile kullananları da chaos çıkışı dc den anlık olarak bildiriyoruz.
    jrde de afk lar oluyor jrlerde mi kapatılsın, ya da gemler satılamasın mı ? çok saçma geldi.
    ama tabiki de koxperlara çözüm getirilsin
    PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.

Junior Member LithiumZ33's Avatar
    Chaos exp veya trade edilmeyen eşya verse yada sadece trade edilmeyen kanat vs gibi bişeyler olabilir.

Senior Member
    Bu konuyu devamlı güncel tutacağım. Belki bir faydası dokunur

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    chaosu severek legal bi şekilde oynayanları hiç umursamıyonuzmu, tamam nerdeyse her chaosta 1-2 koxper oluyor, ama bunun çözümleri ne mavi kutunun kaldırılması ne de chaosun kaldırılması olmalı. lvl sınırı gelse chaosa 1 lvl koxper yerine 70 lvl koxper banlatsak bakın bakalım bir daha yeni char açıp 70 e kasabiliyolarmı

Senior Member
    Anlamadığım birşey var sanki koxperlerı ödüllendirir gibi bu bölüm isimleri de gizliyor. ismini görsek adam gelirken hemen videoyu açarız.

Birde sağ tık şikayet et yapılmalı adam günde 25 şikayet alıyorsa incelensin CR ye atılmayı beklemeden.

ilk 3 değilde tüm kutular keske tradeye kapalı olsa ne kopser kalır ne bişe vede oyun daha uzun soluklu ola bilir bir chaosda oyuna kaç kutu giriyor

Senior Member
    Bütün ödüller trade edilemez olsun.