Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
    Quote Originally Posted by Prix View Post
    Ben resim felan kaldırma gereği duymadım zaten 1. de olan 2. de olmayn demiş bir averel arkadaşım KSC yi direk resim olarak buraya atamayacağım için paintte aldım. KSC resmi üstte altındaki oyunun kendisi bu saate gerçekten bu kadar cins yorum yapanlar olabilir mi biri bir bok atmış ortaya 40 akıllı çıkaramamış
    Hala anlamamazlıktan gelip saçma saçma açıklama yapıyorsun. Aynı soruyu 10 kere sorduk hala cevap yok ya saçmalamayın arkadaşlar modunda yazıp duruyorsun. Ksc programı ayrı bir program knight online'nin üstünde çıkmaz ayrı açılır ayak yapma boşa. 2 tane knight online gözükmesinin sebebi ne onu söyle

Junior Member

Bazı işgüzarlar anlamayan gereksiz kişilikler için böyle biraz daha küçülttüm resmi bak iç içe 1000 tane yapabilirsin KSC yi direk foruma atamayınca aynı resim üst üste gelmiş bunu açıklıyorum 1 saatir hiçte resimi değiştirmedim sadece avel avel yorum yapanlar için Gerizekalı ya anlatır gibi resim resim anlatıyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by jealeusy0 View Post
    Hala anlamamazlıktan gelip saçma saçma açıklama yapıyorsun. Aynı soruyu 10 kere sorduk hala cevap yok ya saçmalamayın arkadaşlar modunda yazıp duruyorsun. Ksc programı ayrı bir program knight online'nin üstünde çıkmaz ayrı açılır ayak yapma boşa. 2 tane knight online gözükmesinin sebebi ne onu söyle
    Bana 2 k.o olduğunu göstersene resimde nerde görüyorsun?

Bana 2 k.o olduğunu göstersene resimde nerde görüyorsun?
    Kardeşim sen neyin cevabını veriyon 1 saattir sana bunu soruyoruz

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bide salağa yatıyor. İlk fotoğrafta böyle 2 tane üst üste görünüyor. Ondan sonra attıklarında hep tek knight var. Ksc falan deme ksc ayrı zaten görünüyor "S" şeklinde knightın yanında.

Junior Member LithiumZ33's Avatar
    Oyunu Windows moduna alıp Windows 7 de KSC almak için Dosya konumunu açarsanız üst üste görünür arkadaşlar Ayrıca Bot olsa benim fikrim Skill atığında Skillin adı görünmez sadece mana gider bence bunuda göz önünde bulundurun benim işletim sistemimde açılan her dosyayı öyle açıyor bilginiz olsun

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Abarttınız sanki biraz. Ben emin olamadım sizin bahsettiğiniz durumdan. Forumun ortasında bile bile kendini bu kadar savunmaya devam edeceğini de düşünmüyorum. Geçen o kendini ele veren arkadaş postu bile sildi gitti esamesi okunmuyor. Adamı raporlamışlar zaten varsa bir şey banlanır bitti gitti.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by LithiumZ33 View Post
    Oyunu Windows moduna alıp Windows 7 de KSC almak için Dosya konumunu açarsanız üst üste görünür arkadaşlar Ayrıca Bot olsa benim fikrim Skill atığında Skillin adı görünmez sadece mana gider bence bunuda göz önünde bulundurun benim işletim sistemimde açılan her dosyayı öyle açıyor bilginiz olsun
    Böyle tiplere laf anlatmaya gerek yok biri video çeker biri yok onun altında şu var der zart zurt gereksiz muhabbet oldu burası herkes koxper bütün bilgileri var adamların koxp adına ben açıklama yazmıyorum 2 karakter felan GM ler tespit ederler zaten ben herşeyi net olarak attım oraya bari bilgisayardan anlayan 1 2 kişi var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Abarttınız sanki biraz. Ben emin olamadım sizin bahsettiğiniz durumdan. Forumun ortasında bile bile kendini bu kadar savunmaya devam edeceğini de düşünmüyorum. Geçen o kendini ele veren arkadaş postu bile sildi gitti esamesi okunmuyor. Adamı raporlamışlar zaten varsa bir şey banlanır bitti gitti.
    Çoğu koxpun kitabını yazmış adamlar hocam ben asla silmem orada duruyor yok kaç karakter var oyunda bunu çözemeyecek kadar bilgisiz bir ekibi kos koca NTT Game de GM diye almazlar. Çalışan her GM kimseyi suçsuz banlamıyor eminim ama benim ip adresim belli ve benden başka bu ip den giriş olmuyor ip den 2. bir account girişi varsa bunu çözülmesi 5 dk sürmez loglardan. Dikkatimi çeken şey at iziyle it izinin karışması. Burdaki işsizlere göre herkes koxper vs vs. Koxp açacak adamın mage açması ayrı bir mallık zaten
    Burada bunu tespit ettiğini söyleyen adamların çoğu o inventorydeki Sürahinin ne işe yaradığını bilmeyen adamlardır eminim buna 10dk lık sw yi çiftlemek için Sürahi basmak yerine koxp alıp direk SH açmak varken para çok olunca böyle oluyor. Para çok olunca doyumsuz olup Giant golemde farm yapmakta ayrı bir beyin ben eminimki yarın birgün bunu yazan kişiler sebepsiz banlandım diye burada ağlayan kişiler olacaktır.

Konuya yorum yapan adamların konu başlıklarından ne olduklarını anlarsınız.

https://forum.nttgame.com/forum/show...ap%C4%B1yorlar ( jealeusy0 ) 4 defa yorum yazmış
    Last edited by Prix; 02-28-2019 at 03:10 AM.

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Çoğu koxpun kitabını yazmış adamlar hocam ben asla silmem orada duruyor yok kaç karakter var oyunda bunu çözemeyecek kadar bilgisiz bir ekibi kos koca NTT Game de GM diye almazlar. Çalışan her GM kimseyi suçsuz banlamıyor eminim ama benim ip adresim belli ve benden başka bu ip den giriş olmuyor ip den 2. bir account girişi varsa bunu çözülmesi 5 dk sürmez loglardan. Dikkatimi çeken şey at iziyle it izinin karışması. Burdaki işsizlere göre herkes koxper vs vs. Koxp açacak adamın mage açması ayrı bir mallık zaten
    Burada bunu tespit ettiğini söyleyen adamların çoğu o inventorydeki Sürahinin ne işe yaradığını bilmeyen adamlardır eminim buna 10dk lık sw yi çiftlemek için Sürahi basmak yerine koxp alıp direk SH açmak varken para çok olunca böyle oluyor. Para çok olunca doyumsuz olup Giant golemde farm yapmakta ayrı bir beyin ben eminimki yarın birgün bunu yazan kişiler sebepsiz banlandım diye burada ağlayan kişiler olacaktır.
    Sende hata dostum , yanına yaver alınca destan yazmışsın . Bunun yerine o kişilere Lithium'un yazdığı gibi açıklayıcı bir şey yazsaydın konu bu kadar dallanıp budaklanmazdı . Biraz da kendinde ara hatayı