Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Junior Member
    onun altında bişey yok ki hocam simgeler şeffaf ztn

Junior Member
    Quote Originally Posted by ekobey3515 View Post
    o değil birader kırmızı olan knightin simgesinin altındakini soruyo
    senin dediğin mantıokta Discorttada koxp var o zaman Chorme da 50 panel açık Gerçekten neyin kafası anlamış değilim

Member bomi's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Prix View Post
    Slotta GG kesiyordum geldi Videonu çekiyorum yazdı sonra şikayet açtı ve linki attı gitti. Böyle tipler için bir yaptırım var mı acaba? Durduk yere rahatsızlık veremk gibi felan. Ne çekti bilmiyorum ama ben yinede her ihtimale karşı ksc aldım.
    Sonuç olarak videoları editleme gibi bir durum olabiliyor ve durduk yere böyle bişey yapması aklımı karıştırdı. Sonuç olarak report edilen karakterlerin inceleme aşamasında neler olduğunu oyuncu ceza aldığında savunma şansı çok düşük oluyor. Durduk yere sinir bozucu bu muhabbetin içinde kaldığım için gereksiz yere sinirlerim bozuldu ve açıklama için oyun içi KSC almak zorunda kaldım. Tam bilmediğim için bu tür oyuncuların gelene geçene videonu aldım konu açtım vs tarzı söylemleri rahatsız edici olduğundan bir yaptırım söz konusumu merak ettim ilgilenen herkese tşkler iyi oyunlar.
    Geçmiş olsun ban ban çiki çiki ban. 2 Knight açmışsın

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Prix View Post
    senin dediğin mantıokta Discorttada koxp var o zaman Chorme da 50 panel açık Gerçekten neyin kafası anlamış değilim
    discordda 2. sekme açılabilir ama knightda hiçbir durumda koxp hariç bir şey çıkmaz

Junior Member
    Rahatsızsınız yeminle ayrıca 1 ip den kaç oyuncu girdiğini göremeyecek kadar donanımsız değildir K.O ekibi görürler asıl konu ne olduğunu çarpıtmaya çalışan arkadaşlar koxp ile alakalı muhteşem bilgilere sahip oldukları açık
    Last edited by Prix; 02-28-2019 at 01:45 AM.

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    aynen knightın üstündeki program ney ?
    PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.

O kadar iddialı koxp kullanmadım diyip koxp kullandığı çıkanlar gördüm ki bu hiç inandırıcı gelmedi. Soru basit dostum knightnin üstündeki ne ? hani 2. resmi çekerken kapattığın şey ilk resimde çıkan şey nedir ?

Gecen yasanan npc id vakasindan sonra kendini ele veren bir arkadas daha. Sakince Thoryudesin çekiciyle gelip seni cezalandirmsini beklemelisin.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Konu altlara gitmesin. Sonucu merak ettim

Junior Member
    Ben resim felan kaldırma gereği duymadım zaten 1. de olan 2. de olmayn demiş bir averel arkadaşım KSC yi direk resim olarak buraya atamayacağım için paintte aldım. KSC resmi üstte altındaki oyunun kendisi bu saate gerçekten bu kadar cins yorum yapanlar olabilir mi biri bir bok atmış ortaya 40 akıllı çıkaramamış