Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Junior Member

Angry Pazarı Üstüme sürekli kuran KURİAN ÇETELER.

Yeni sw başladığımdan beri item yapmak için küçük pazar yapıyorum kendi çapımda sürekli aynı kişiler KURİANLAR ,AYNI nickli bu adamlar pm blok atıyor ve üstüme sürekli pazar kuruyorlar , saygı ,görgü yok kimseyi rahatsız etmiyorum bu şekilde davranıyorlar eminim bu drumu yaşıyan çok insan vardır biraz saygılı olun çeteler herşey para değil sen emek harcıyorsan bende harcıyorum günlerdir üstüme kuruyorsun pazar pc acık kalıyor.... LÜTFEN YETKİLİ ARKDAŞLARDAN RİCAM EN AZINDAN BUNUN GÖRÜLMESİ VARSA ELLERİNDEN GELENİ YAPMASINI RİCA EDİYORUM ...

Last edited by mykobe0; 02-27-2019 at 04:19 PM.

Aynı sorunu yaşıyorum dün gece boşuna durmuşum pazarda adam üstüme oturmuş benim pazara tıklanmiyor.

Junior Member
    kardeşim merak etme gücel tutarsak bu konuyu yetkili adminler bize yardım eder herkes aynı durumda çünkü.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    eskiden mastodon ts basıp teleportları engellerlerdi ona çözüm olarak mastadonun boyutunu ufalttılar aynı işlemi de bu class için yapmaları gerekiyor bir mob a yada bir oyuncuya tıkladığınız zaman yeşil bir alan çıkar alan ne kadar büyükse tıklanması o kadar kolaydır ayrı şekilde 5li ok atarken daha uzaktan isabet ettirebilir kolay atabilirsiniz kısacası kurian barbarian human warrior kadar yer kaplıyor hatta daha fazla

Junior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    eskiden mastodon ts basıp teleportları engellerlerdi ona çözüm olarak mastadonun boyutunu ufalttılar aynı işlemi de bu class için yapmaları gerekiyor bir mob a yada bir oyuncuya tıkladığınız zaman yeşil bir alan çıkar alan ne kadar büyükse tıklanması o kadar kolaydır ayrı şekilde 5li ok atarken daha uzaktan isabet ettirebilir kolay atabilirsiniz kısacası kurian barbarian human warrior kadar yer kaplıyor hatta daha fazla
    doğrudur güzel kardeşim ama 4-5 çar var heralde bunlarda hep aynı nıcklı oyuncular çeteler resmen bizi darlıyorlar : birde şu var 2.640 busun fiyatı bunlar 4-5 car 2.700 fiyat koyuyorlar piyasayı ellerine alıyorlar çok ayıp yaptıkları bu hileye girmiyormu .

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mykobe0 View Post
    doğrudur güzel kardeşim ama 4-5 çar var heralde bunlarda hep aynı nıcklı oyuncular çeteler resmen bizi darlıyorlar : birde şu var 2.640 busun fiyatı bunlar 4-5 car 2.700 fiyat koyuyorlar piyasayı ellerine alıyorlar çok ayıp yaptıkları bu hileye girmiyormu .
    Maalesef uskonun multi hesaplara bakış açısı yüzünden bunların önüne geçilemiyor şuan multi hesaplar tamamen serbest hale gelmiş steamko da yasak mesela

Junior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Maalesef uskonun multi hesaplara bakış açısı yüzünden bunların önüne geçilemiyor şuan multi hesaplar tamamen serbest hale gelmiş steamko da yasak mesela
    Bakalım elimden geleni yaptım Yetkili insanlardan cevap bekliyorum çünkü herkes bu durumdan şikayetçidir eminim

Oyunun ciddi bir sıkıntısı bu kurianlar.

Junior Member
    aynen kardeşim pkda , pazarda

öncelikle belirteyim o karekter benim karekterim çete felanda deyilim her kurianı çetemi sanıyosunuz ayrıca hiç bir ilegal proğram yada vb şeyler kullanmam ekran çözünürlüyü sizide benide aldatabiliyor kimsenin üzerine bilerek pazar kurmak bana göre deyil lütfen böyle iftira lar atmayın daha o karekterinizi ilk defa gorörüyorum sürekli gelip üzerinize pazar kurmuşum gibi yazmışsınız yukarda Allah var