+ Oyunda Macro ve Koxp var doğru.
+ Dün Koxper videosu aldık kendisini öldüren slota otomatik dönen uzaktan 5li 3 lüyü sıka sıka koşan. muhtemel banlanmıştır.
+ Oyun içinde (Report Subject) geri gelmesini istiyorum 14 yıllık bir dönüş olacak olsa da faydalı.
+ Undy sc Red Potion kaldırılması yönelik önerinizi beğendik umarım kısa sürede talebinize olumlu yanıt alırsınız.
+ Coin Limit . bir çok oyunun pazar sisteminde piyasa ölmesin ve abartılmasın diye sınır getiriliyor. eğer yaptırabilirseniz güncel bir piyasa
belirleyip. pazarlara min ve max coin limit getirin. örneğin +7 shard 90m min. 110m max. bu aralıkta satış serbest. diğer türlü pazar kurma hatası alsınlar bu biraz uğrastırıcı mgame yaparmı bilmem ama oyunun ve sunucunun ömrünü 2 kat uzatır.
+ Bifrost gelmeli Bahçe Farmı kaldırılmalı. Anlaşmalı clanlar kasıyor parayı ve TL üzerine oynuyorlar. Sadece Bifrosttan Taş kasabilelim.
+ Narkiden Kırdırılan middle ve high class itemlerin dropları bozuk ve düşük. Bu oranların arttırılması lazım. Bu sistem npc satış yapmadan
oyuncudan oyuncuya güzel ticaret sunan sistem bunun iyileştirilmesi lazım veya. mavi shelllerin dropları her moba konulmalı ve arttırılmalı.
+ krowaz yaza kadar gelmemeli. 2 ayda manes olmayalım ayrıca sürekli 9 item basılıyor. CE kullanıp Anvilde kutuları takip edip garanti + basıyorlar ayrıntı veremem. ama 9 basanlar logları incelenmeli.
+ anvil de 8 kolay 9 imkansız hale gelmeli .
+ Cz dropları bir yana Eslant dropları iyileştirilmeli Clanı olan CZde çok rahat farma adam bulurken. Tekil oyuncular clan dışı diye alınmıyor.
güven meselesi yada kastırmama politikası ama Eslantta mobları iyileştirerek tekil oyuncularda kendilerine ortam yapabilir.ben clandayım ordan biliyorum.
+ Kullanılmayan moblara onları da cazip kılacak drop yerleştirirseniz millet 1 yerd 8 pt kurmaz 4 yerde 8 parti kurar 2li rekabete döner.
Şimdilik söyleyeceklerim bunlar birde KURİANI NERFLEYİN.. ÖLMÜYOR .