Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36
    Senior Member
    Kimse aglamiyor olmasi gerekeni yaziyor ama yazdiklarimiz olmuyor malesef insanlarin isteklerini yazmasi aglamakmi oluyor degmez bir oyun icin birbirimizi kirmaya

Quote Originally Posted by 1Bizarro View Post
    daha okuduğunu anlayamıyorsun, gelmiş burada ağzından tükürükler saçıyorsun.
    bu olaya da hastayım ha, premium alıp parasını çıkarmaya uğraşıyorlarmış. bi de bunu savunuyorlar.

o premiuma verilen para, oyunculara sunulan hizmetin bedeli. o hizmeti alıyorsan bedelini ödeyeceksin.

bunlara fırsat verseler, sinemaya gittiklerinde bilet parasını çıkarmak için yerleri süpürürler.

not: bronze preliyim. oyunu zevk için oynuyorum.
    bunları yazan sen değil misin daha yazdığının ne anlam ifade ettiğini kavrayamadan kalmış burda konuşuyorsun.iyi oku bunu sonra bak cevap olarak ne yazılmış.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Ya onu birakta arkadasin dedigi gibi kredi cekip char dizen enayi varmi bu gb satan siteler masallah newyork borsasi gibi bi dusuyor bi cikiyor boyle sacmalik olamaz
    Var, klanlar dolusu adam bulabilirim sana. %90'ı da umduğunu bulamıyor. Krowaz açılsın o zaman bir görün. Hele bir de bf geldiği zaman görün siz, tam şenlik. Ortalık bf den bf ye cz kapısını aşındıran, +7 krowazlı full+full farmer warriorlarla dolacak. Çek sc leri farm yap. Sonra vay efendim server neden öldü, pk neden yok. Hep emekten bunlar, ne kadar da emekçi arkadaşlar.

Quote Originally Posted by Losmert View Post
    celallendim çünkü adam diyor ki bunlara imkan verilse sinemaya gidnce parasını çıkarmak için yerleri süpürürler.emek veren birini aşağılayamazsın.farm yapıp da binlerce lira götürdüğüm yok ya da ne bileyim farmdan parayla kredi ödediğim de yok.ticareti bitirmek istiyorsanız herkesi eşit item yaparsınız ticaret biter kimse ağlamasın burda.acıtasyon yapacak birşey de yazmadım kimseden item para yada benzeri birşey de istemedim.ama sen anlayamazsın dediklerimi
    Keşke senin savunduğun insan tipinden daha fazla olsa oyunda, hani emekçi olanından. Ama olay sizin pencerenizden bakınca o kadar dar kalıyor ki. Biraz genişletin bakış açınızı, daha rahat idrak edebilirsiniz o zaman söylenilenleri. 3-5 kişinin hakkını savunmakla kahraman olunmuyor ama bu ticarethane mantığından rahatsız olan kişiler azımsanmayacak kadar çok maalesef.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    bu yeni sunucular diğerlerinden çok farklı olacak merak etmeyin 2 cz olması her şeyi değiştirecek artık 5 clan farm yapmayacak daha fazla clan farm imkanı bulabilecek o yüzden bf de gelse krowaz da gelse oyunu oyuncu gibi oynayanlar kazanacak bu arada krowaz uzun bir süre gelmez diye düşünüyorum bahçe farmı yerine bf gelseydi daha iyi olurdu bahçe farmı varken bfye girmenin bir anlamı olmuyor

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    bu yeni sunucular diğerlerinden çok farklı olacak merak etmeyin 2 cz olması her şeyi değiştirecek artık 5 clan farm yapmayacak daha fazla clan farm imkanı bulabilecek o yüzden bf de gelse krowaz da gelse oyunu oyuncu gibi oynayanlar kazanacak bu arada krowaz uzun bir süre gelmez diye düşünüyorum bahçe farmı yerine bf gelseydi daha iyi olurdu bahçe farmı varken bfye girmenin bir anlamı olmuyor
    Bf craft sisteminin en son aşaması. Besin piramidi gibi düşünürsen, en üstte Bf var, o yüzden en son geliyor.

Umarım dediğin gibi olur yoksa Manes ve Olympia'da "emeklerini" fütursuzca harcamış olan bu arkadaşlar, yeni serverların da sonunu getirecek.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Quote Originally Posted by Losmert View Post
    bu olaya da hastayım ha, premium alıp parasını çıkarmaya uğraşıyorlarmış. bi de bunu savunuyorlar.

o premiuma verilen para, oyunculara sunulan hizmetin bedeli. o hizmeti alıyorsan bedelini ödeyeceksin.

bunlara fırsat verseler, sinemaya gittiklerinde bilet parasını çıkarmak için yerleri süpürürler.

not: bronze preliyim. oyunu zevk için oynuyorum.
    bunları yazan sen değil misin daha yazdığının ne anlam ifade ettiğini kavrayamadan kalmış burda konuşuyorsun.iyi oku bunu sonra bak cevap olarak ne yazılmış.

adres ver hemen göndereyim bi tane, çok ihtiyacın var.