Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Sirius char askida ????

20 dk dir char askida düzelmiyor. çözüm bilen var mi sikinti nedir

Şuan aynısı bana da oldu. Bakın arkadaşlar. Ben bu oyuna binlerce lira para verdim. NTT Game ekibi; her zaman olduğu gibi gereğinden daha da acemi şekilde nasıl hizmet anlayışına sahip olunur; onu gösterdi. Forumda konu ile alakalı bir post yok. Bizleri bilgilendirmek yok. En önemlisi EXP kasmak için MS girmiştim ve okcuların genel sorunu olan MS'lerde DC yeme sorununa çözüm yok. Macro boğazımıza kadar geldi. İlgilenen yok. Oyuna Yüz tanıma sistemi getiren aşırı acemi NTT Game ekibi; slotları sürekli takip edebilecek bir veri tabanı oluşturup; gece boyunca para verip almış olduğumuz Genie ile kasılmaya çalışmamıza rağmen; Lwl üstü drop çekip bizleri yatıranları cezalandırabilecek kapasiteleri yok. Hadi ikili konuşmada küfür vs repportlayalım da; illegal oynayanları ben neden seninle paylaşacağım? Senin işin ne? Benim verdiğim parayı hak ediyormusun sen? Size sadece şunu söyleyeyim. Bu şekilde giderse insanlar ayaklanmaya başlar. Çok ciddiyim.

Genel sorun demekki bende de var aynısı

Junior Member
    Ben takmıyorum kardeşim. farmımı yapacagım yapabildiğim kadar gb şöyle 40 tl lere falan inene kadar. sonra uskoya ntt game e hayatımdan 1 sn dahi ayırmam 1299 pvp serverlere devam edeceğim. paranla nasıl rezil olursun adlı çalışması icin ntt game e tebrikler.

Junior Member
    yarım saatlik premiumumun geri iade edilmesini istiyoum hemde dolar olarak. hadi bakalım alırken dolarla alıyonuz pre paralarını

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Mevcut konudan devam edebilirsiniz.

Mevcut konu