Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

olympiadaki user sayısı eksikliği

Yeni serverlar açıldığından beri olympia da ne ne pk dönüyor ne de başka bir şey. Günlük quest görevleri kralın her dediğimizde pm atmasına rağmen zar zor yapılıyor. Exp kasan zaten kalmadı. En son bugün sabah JR'ye girilemedi çünkü karuslardan 8 kişi bile yoktu bununla ilgili acilen bir şeyler yapılması gerekiyor. İnsanlar paralarını emeklerini yatırdılar bu servera ve bi anda kaybolup gitmesi adaletli değil. Yeni serverlar açılmış olabilir ancak diğer serverları ayakta tutacak bir şeyler yapılması lazım acilen

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Eski sunucularda şu an için birleşim gibi bir çalışma bulunmuyor olması durumunda gerekli duyurular önceden yapılmaktadır.

Junior Member
    birleşme ile ilgili bir şey söylemedim ben... sadece serverın artık ölü bir server olduğunu ve user çekmek için değişik şeyler yapılması gerektiğini savunuyorum. Bu birleşme de olabilir, 1+1 veya görev sıfırlama gibi etkinlikler de olabilir başka şeyler de olabilir. Burası artık oyun yönetiminin kararı ancak bu serverda oynayan bizlerin haksızlığa uğradığını düşünüyorum zira pus fiyatları bütün serverlarda aynı ancak oyun kalitesi bariz bir şekilde farklı. Şimdi diyebilirsiniz ki madem öyle git sen de yeni açılan serverlarda oyna. Durum o kadar basit değil maalesef, aylardır yıllardır verilen bi emek ve oluşturulan karakterler var. Zamanında milyarlar verilerek yapılan itemlar şuan yarı fiyatına düşmüş durumda serverda, kimse bu zararı göze alarak itemlarını elden çıkarmak istemez. Bunu da geçtim elden çıkarılamayacak itemlar da mevcut. bkz: mythril set, 70 quest weapons. Bu serverı bırakmadan oynayan biraz da buna mecbur olduğu için bunu yapan insanlar mağdur durumdalar. Benim görüşüme göre bu serverları canlı tutulacak ekstra etkinliklerin veya başka şeylerin yapılması gerekiyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Birleşim gerçekleşecektir.

Manes & Olympia Sunucu Birleşimi

Tags for this Thread