Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

NTT Now ile ilgili bir yöneticiden destek alabilir miyim acaba?

Selamlar,

Uzun zaman sonra tekrar oyuna girmek istemiştim yeni sunucular açıldığı için ama NTT Now diye bir özellik getirilmiş ve o olmadan oyuna girilemiyormuş. Yardım istediğim konu şu; Şu anda herhangi bir akıllı telefon kullanamıyorum çünkü bir süre önce telefonum kırıldı ve ben tüm işlemlerimi şu anda yalnızca bilgisayar üzerinden yapabiliyorum. Araştırdığımda NTT Now uygulamasının koxp ve pazar hesapları engellemek için herhangi bir emulatörden kullanılamadığı ve her telefona bir hesap tanımlanacağı yazıyor ki ben de bluestacks ile denediğimde telefonuma gelen kodu malesef yazamadım.

Bir yönetici yardımı ile kayıt işlemlerimi tamamlayabilmem mümkün mü acaba? Sonuç olarak yine telefon hattıma tanımlanacak çünkü hesabım. Tüm işlemlerim tamam hattım da hazır sadece NTT Now kullanamadığım için oyuna giriş yapamıyorum malesef.

Teşekkürler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Emülatör'ler işe yaramamaktadır. Blue Stacks, Memu gibi 3. parti programların kullanılması yasaktır.

Sadece Android veya IOS cihazlarında NTTNow'ı kullanabilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Emülatör'ler işe yaramamaktadır. Blue Stacks, Memu gibi 3. parti programların kullanılması yasaktır.

Sadece Android veya IOS cihazlarında NTTNow'ı kullanabilirsiniz.
    Beyefendi yasak olduğunu zaten biliyorum ki konuyu açarken ilk mesajımda belirttim. Ben bir yetkili yardımı ile manuel kayıt konusunda yardım istiyorum.