Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
    Junior Member

Lightbulb Hepa's Materyal Seri GB içerir !

Selamlar

Bildiğiniz üzere oyuna hepa materyaller eklendi ve oyunda efsane ticareti dönüyor.En değerli materyal deco jewel 1.8 m den satılıyorken 1.5 m den de buyu mevcut.Aynı şekil refine materyalide yarı yarıya aynı ticarette.
    Last edited by Khenarth; 02-27-2019 at 08:20 AM.

Senior Member
    ne alakası var sanki dükana satıyorsunda dükanmı 2m para veriyor oyun içinde olan para dönüyor.

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Birincisi çok seri atmıyor , 4 saatte 185M derken ? imkanı yok bunun ...

ikincisi arkadasın dediği gibi oyun içindeki materyal gb girişi sağlamaz . NPC satmıyorsun

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Biri krallıktan oyuna GB sokar öbürü CSW vergilerinden sokar şimdide NPC'den item alıp GB sokan çıktı. Oyuna ara verip biraz basic matematiğe yönelmekte fayda var.

Junior Member
    GB girişi yazmam hata olmuş affola arkadaşlar.Bahsettiğim durum DELOS.
    4 saat 185 m imkanı yok diyorsun sıkılmadan yap ozaman.86 deco jewel + refine + diğer materyaller + yeşil kutu.4-5 günde 11 gb parayı havadan yapmadım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Biri krallıktan oyuna GB sokar öbürü CSW vergilerinden sokar şimdide NPC'den item alıp GB sokan çıktı. Oyuna ara verip biraz basic matematiğe yönelmekte fayda var.
    1 kelimeye bakıp okudugu halde bir konuyu hiç eden beyin ben matematik çalışırımda seninkinin çözümü yok be bro

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sk8er View Post
    GB girişi yazmam hata olmuş affola arkadaşlar.Bahsettiğim durum DELOS.
    4 saat 185 m imkanı yok diyorsun sıkılmadan yap ozaman.86 deco jewel + refine + diğer materyaller + yeşil kutu.4-5 günde 11 gb parayı havadan yapmadım.
    Şansın yaver gitmiş , dün arkadaşlar yapıyordu bir saat 3 kişi drop alamadı bıraktılar . Ben hiç yapmadım bu serverda daha , denerim bir ara

4 saatte 1.5gb kasmış Ben de harpyde 4 saatte 90 md çıkardım.Oyunda çok para kazanıyorum.Konu açayım hemen.Millet para kazanıyor.Sence gmler görmüyor mu materyal işiyle uğraşanları? uçan kuşun haberi var o işten.Yeni bir şey değil 4 saatte 1.5gb kasılıyor olsa millet bahçe farmını bırakıp gelir mouse ve klavyesi olan konu açıyor arkadaş..

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    11 gb yapmadan önce neden yazmadın diye sorarlar adama. 15-20 kişi yaparken sorun olmadı, 200 kişi olunca fiyatı düştü sanırım, senin de kazancın azaldı, eh battı balık yan gider, foruma konu açayım dedin. Ben bunu anladım. Yani gb girişiymiş, ya da gb nin fiyatıymış pek umursadığını sanmıyorum. Samimi değilsin.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    gb girişi değil tam tersi oyundaki gbyi azaltan bir sistem