Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Pus dan item cekemiyorum !!!

Yıllar sonra oyuna tekrar baslıyım dedim 5600 kc aldım yükledim pre cekeyimde kafama göre farm falan yaparım diye pus a gayet güzel yüklendi ama 1 tane bile item çekemiyorum pus dan onuda geçtim Knightonlineworld üzerinden plat pre bile çekemiyorum. CODE:5555 nDefined Code code MAX_DBMSG_SIZE Hatasını veriyor bunun nedeni nedir ? 1 Hafta oluyor ticket attım kimse ilgilenmiyor acaba tekrar basmasamıydım diye düşünüyorum o kadar güzel reklamlar falan yapılıyor düzelmiştir diye tekrar başlamaya çalışıyorum ama hata itiyorsunuz be kardeşim. Normal aktif kenarda duran char neden saçma sapan kitlenme bilmem ne yer ? Lütfen en kısa zamanda yardımınızı bekliyorum 1 haftadır bekliyorum artık sinirleniyorum 5600 kc den bahsediyorum.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Destek ekibi gün içerisinde gerekli kontrolü sağlayıp size geri dönüş sağlayacaktır. Destek sayfasında yazmakta olduğu gibi, haftasonu denk geldiği için böyle bir durum yaşamışsınız.

İlgili bileti güncellemeden destek ekibi tarafından verilecek olan cevabı beklemede kalın.

Anlayışınız için teşekkürler, iyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Peki dostum teşekkür ederim erken yanıtladığın için

merhaba aynı hatayı bende alıyorum

ticket attım cvp yok

ne yapmam lazım

lütfen yardım cash yükledim premium satın almak istedim CODE : 5555] nDefined Code(code > MAX_DBMSG_SIZE) bu hata geliyor

LÜTFEN YARDIMM!!!!