Results 1 to 9 of 9

Exclamation Ben Enayi miyim?

KCN-671-24831

kodlu ticketime 5 gündür bakılmadı.

Hacked Account İnvestgation yazıyor.
    Hesap çalınması felanmış.

Kendi hesabımı neden çalayım yahu? Kayıtlı olan telefon benim üzerime. Mail benim. Tüm esn kodlarına sahibim. 5 Gündür sonuçlanmasını bekliyorum.
    Hesabıma 6 gün önce daha yeni Disc pre çektim. Hatanız yüzünden bunu çekmek zorunda mıyım?

Benim disc pre saatlerimi geri vericek misiniz?

Lütfen artık şu gönderdiğim bilete bakıp dönüş yapın insanı mağdur ediyorsunuz.

@eryudes @khenarth @clutaah @scorp_lion @patheoz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hacked Account Investigation güvenlik için atılan banlardır. Destek bileti göndermişsiniz. Tüm biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. Yoğunluk olduğundan dolayı biletin yanıt süresi uzamış olabilir. Müşteri temsilcisi hesabını inceleyecek ve biletinize yanıt verecektir.

Bu süreçte biletinize cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde sıranızı sona taşımış olursunuz ve daha geç yanıt almanıza neden olursunuz.

Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Banned
    soylediklerini ve aldigin cevabi gorunce sanirim oyle oluyorsun. Premiumundan kaybettigin gunlerin telafisi icinde ayri bir ticket atarsan, iki hafta sonra iade yapmadiklarini da ogrenebilirsin.

Quote Originally Posted by Stutgartttt View Post
    soylediklerini ve aldigin cevabi gorunce sanirim oyle oluyorsun. Premiumundan kaybettigin gunlerin telafisi icinde ayri bir ticket atarsan, iki hafta sonra iade yapmadiklarini da ogrenebilirsin.
    Yüzde yüz haklı olabilirsin

abi ne güzel iş ya özendim şuan

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Hacked Account Investigation güvenlik için atılan banlardır. Destek bileti göndermişsiniz. Tüm biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. Yoğunluk olduğundan dolayı biletin yanıt süresi uzamış olabilir. Müşteri temsilcisi hesabını inceleyecek ve biletinize yanıt verecektir.

Bu süreçte biletinize cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde sıranızı sona taşımış olursunuz ve daha geç yanıt almanıza neden olursunuz.

Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.
    Sayın GamesDepot mağdur olduğum ve premiumlu hesabımın süresi gittiği için biraz sinirliyim. Lütfen bir pozitif ayrımcılık yapıp biletime bakmalarını sağlar mısın ? Çok teşekkür ederim iyi forumlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bulut161014 View Post
    Sayın GamesDepot mağdur olduğum ve premiumlu hesabımın süresi gittiği için biraz sinirliyim. Lütfen bir pozitif ayrımcılık yapıp biletime bakmalarını sağlar mısın ? Çok teşekkür ederim iyi forumlar
    Ne yazık ki bu şekilde bir şey mümkün değildir. Biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyiniz.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

kesinlikle öyle,ticketlerin cevaplanma süreleri en az 1 haftayı buluyor

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Ne yazık ki bu şekilde bir şey mümkün değildir. Biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyiniz.
    Sayın GamesDepot peki kaybettiğim premium saatleri bana geri iade edilecek mi ?