Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

Bdw'de 4k hp kaybetmenin mantiği nedir? Bi yetkili açiklayabilir mi?

4k HP,124 Defans,326 Attack kaybı.Diğer jobların Hp ve Attackları büyük oranda artarken bp'de neden bu sistem tam tersi işliyor.Tam tersi demekte abez kaçar tam tersinin 2 katı
    Bi GM'in umursayıp bakacağını sanmıyorum ama ssler aşağıda ;

HP VE DEF ;

ATTACK ;

Last edited by CreepNCrawl; 02-26-2019 at 12:40 AM.

Senior Member
    en son ayarlanan BDW sisteminde level aralıkları çok fazla olduğu için düşük karakterlere buff, yüksek karakterlere debuff gelir bir dengeleme amaçlanır. uzun süredir böyle

Senior Member
    +++++++++++++++++

Senior Member
    Dediğin olay 14k hpye yakın olan herkes için geçerlidir. BDW sisteminde elindeki silah veya giysiler etki etmiyor. Ve bdwyi biraz çekişmeli yapıyor bana göre. Eğer ki bdwden atma olayı olmasın en sevdiğim etkinlik bu sayede.

Ve ne bekliyorsun ? 5k ap ile ezik adamlara tek atmayı mı ? Zaten 1-2 ölümde atıyor , bir zevki mi oluyor öyle ?

80 level boş bir char ile gir yine aynı olacaktır dediğim gibi.

Senior Member iVibe's Avatar
    Bdwde herkes eşittir. Undy 500 hp falan verir

Senior Member
    Quote Originally Posted by alequetor32 View Post
    Dediğin olay 14k hpye yakın olan herkes için geçerlidir. BDW sisteminde elindeki silah veya giysiler etki etmiyor. Ve bdwyi biraz çekişmeli yapıyor bana göre. Eğer ki bdwden atma olayı olmasın en sevdiğim etkinlik bu sayede.

Ve ne bekliyorsun ? 5k ap ile ezik adamlara tek atmayı mı ? Zaten 1-2 ölümde atıyor , bir zevki mi oluyor öyle ?

80 level boş bir char ile gir yine aynı olacaktır dediğim gibi.
    Herkese tek atayım derdinde değilim de sanki üzerimde sürekli db malice massive varmış gibi hissediyorum her job aynı hp aynı ap ile oynanmaz ki.Tüm statlarım düşüyor.Cz'de 400 vuran okçu bdw'de 1.5k vuruyor bu mu dengeleme bu hesaba göre yakalayabilirsem bende ona 2 3k vurmalıyım ama 800 vuruyorum.Daha geçen db + torment + massiveli bi warrior'u 4 5 kere 10k alarak kesebildim herifin Attack kırmalı atağı benim normal atağımın iki katı.Sanırım Kurian ve mage'de de sıkıntılar var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Bdwde herkes eşittir. Undy 500 hp falan verir
    Bu çok saçma değil mi? Eşitlik herkese aynı hp ve atağı vererek olmaz ki aynı skilleri kullanmıyoruz bikere.Bana göre çöp olan bi ap bi asasa göre rekor olabilir.
    5k hp 2.5k apli bi warriorla aynı hp ve apye sahip bi asas karşılaştırılabilir mi bu nasıl eşitlik?

Junior Member
    Quote Originally Posted by CreepNCrawl View Post
    Bu çok saçma değil mi? Eşitlik herkese aynı hp ve atağı vererek olmaz ki aynı skilleri kullanmıyoruz bikere.Bana göre çöp olan bi ap bi asasa göre rekor olabilir.
    5k hp 2.5k apli bi warriorla aynı hp ve apye sahip bi asas karşılaştırılabilir mi bu nasıl eşitlik?
    Kardeşim. Onu bunu boşver bp zevklimi sen bana onu söyle.. Açayım deleyim mi ortalığı ne diyosun ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by CreepNCrawl View Post
    Herkese tek atayım derdinde değilim de sanki üzerimde sürekli db malice massive varmış gibi hissediyorum her job aynı hp aynı ap ile oynanmaz ki.Tüm statlarım düşüyor.Cz'de 400 vuran okçu bdw'de 1.5k vuruyor bu mu dengeleme bu hesaba göre yakalayabilirsem bende ona 2 3k vurmalıyım ama 800 vuruyorum.Daha geçen db + torment + massiveli bi warrior'u 4 5 kere 10k alarak kesebildim herifin Attack kırmalı atağı benim normal atağımın iki katı.Sanırım Kurian ve mage'de de sıkıntılar var.
    Ya eğlence modu orası ve maximum 5 dakika sürüyor. Millet dc olduğundan.Ve ben çöp okçu ile giriyorum 1k 1k vuruyordum 60 ile mutluydum

Senior Member
    Quote Originally Posted by molly0074 View Post
    Kardeşim. Onu bunu boşver bp zevklimi sen bana onu söyle.. Açayım deleyim mi ortalığı ne diyosun ?
    Akıt gelsin kardeşim