Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Royal Etkinliğinde 20 HP Pot olsa bile 1-2 tane basınca 0'a düşüyor

Selamlar,

düzenli royale giriyorum. Çokça mob kesip armor-weapon-pot kasmaya çalışıyorum. Weapon ve armorlar düzgün çalışıyor. Ama kaç tane pot biriktirirsem biriktireyim son 5-10 kişi kalınca lazım olmasına rağmen bir anda 0 oluyor potlar. Bu bir bug mu? Herhangi bir düzeltme gündemde var mı? Önceki royallerde de böyleydi. Düzeltilir diye umuyordum. Yeni gelen royalde gene aynı. Boşa mı mob kesip pot kasıyoruz madem kullanamıycaz? Net söylüyorum 20 tane pot kasıyorum 3 tane kullanıyorum 0'a düşüyor potlar. Saçmalık değil mi...

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    açıklama bekliyorum. Etkinlik aktif edildi demekle iş bitmiyor.

Senior Member
    bir de önceki royale lerden farklı olarak silahları son dakikalarda cikarip bow alayım diyorum silahlar elden çıkmıyor.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vosk View Post
    bir de önceki royale lerden farklı olarak silahları son dakikalarda cikarip bow alayım diyorum silahlar elden çıkmıyor.
    son dakikalarda hiç bow takmayı denemedim dediğin doğru olabilir. Büyük boylu kılıçları elde edince gözüm başka bir şeyi görmüyor weapon konusunda

Kesinlikle doğru bir noktaya parmak basmışsın. Ben de sadece bende oluşan bir bug sanıyordum...

2 weapon takarken birini elimden çıkartamıyorum. Dolayısıyla ok da takamıyorum. Böyle saçma bir bug da var..

Member Emekci's Avatar
    Nickname
    BadiEkrem
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    bu doğru. item değişmez, potlar sıfırlanır. ekstra olarak gazlı bölgede direkt öldüm ben. bunu yaşadınız mı hiç bilmiyorum ama direkt ölmek yerine belli oranda damage almak gerekmiyor mu?
    Kıl san’at-ı üstâdı tahayyürle temâşâ,
    Dem urma, eğer ârif isen çûn'ü çirâdan.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Konuyu açtığınız iyi olmuş. Aynı sorun skillerde de var.Dün başıma geldi alan skilini bastım 30 unuda kullandı. Muhtemelen inventoryde en başta olan skill yada potlarda bu sorun oluyor detaylı deneyemedim. Etkinlik bitmeden acilen düzeltilmesi lazım

Senior Member
    ya boşverin ite kaka toplayın 200e kanat veriyor ben aldım 1tane daha alsam yeter

Senior Member
    potlar buglu aynı sorun bendede var bir basıma hepsı gidiyor barda yerını degıstırıp denedım gene gıttı sag tık aldım gene gıttı her hangı bır mantığı yok tamamen bug

Senior Member
    Nickname
    IrresibLe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nope
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vosk View Post
    Inventory'den sağ tık ile değilde sol tık ile çekersen olur