Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    7 Gün + jail kombinasyonu güzel olmuş. AFK insanların üzerine Troll Warrior yağdırmayı bırakırsınız belki.

Junior Member Ruu's Avatar
    Quote Originally Posted by adda11da View Post
    Aynen yaa critik sekmemesi için asasla oynamadı priesttle oynadı sizde haklısınız siz ne kadar takip ediyorsanız bende okadar takip ediyorum emin olabilirsiniz. Böyle adalet olmadığında benim içim rahat olmuyor malesef . Bosuna genie alıyoruz en güzeli makro ozaman 7 gün ban derdi yok
    Merhaba,
    Makro kullanırken ilk yakalanmanız da disiplin zindanı cezası alıyorsunuz. Ancak @Khenarth yayında, devam etmeniz halinde hesapların süresiz kapatılmasına kadar gidebileceğini dile getirdi. Konu içerisinde gerekli cevapları aldığınızı düşünüyorum. Bir suç işlemişsiniz ve cezasını almışsınız. Görüyorsunuz ki işlenilen her suç için NTTGame gerekli cezaları uygulamaktadır.

Junior Member
    Uzatmanın mantığı yok iyi oyunlar iyi forumlar sizlere . Siz koxpu tbl yi makroyu savundukça bu oyunda illagelite bitmez

Quote Originally Posted by Ruu View Post
    Merhaba,
    Geçmişe dönük TBL kullandığını itiraf ettiği hesabın süresiz olarak yasaklanmadığını nereden biliyorsunuz? Aktif hesabı ile bu tarz bir suç işlememiş ise bu kişinin güncel hesabına ceza vermek doğru olmayacaktır. Bu kişiler ile ilgili NTTGame gerekli takipleri yapmakta ve ceza uygulamaktadır. İçiniz rahat olsun.
    Sen neyin peşindesin dostum yetkili gibi konuşup ileride bir yerlere mi geleceğini sanıyorsun

Quote Originally Posted by adda11da View Post
    Uzatmanın mantığı yok iyi oyunlar iyi forumlar sizlere . Siz koxpu tbl yi makroyu savundukça bu oyunda illagelite bitmez
    Nickin neydi dostum

Tags for this Thread