Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Haksız ban Ne makrom Ne pedalım var üstüne peşimden koşan slotu bile dönüp kesiyorum.

Karakter adı:TrayHarD
    Evet 3 gün önce banıma itiraz ettim cevap az önce geldi
    Half trollerde farmlayan biriyim. 3lü 5li ok kombosu atarken bazen kenardan ok sıçrayıp troll warior a gidebiliyor haliyle slotu keserken kaçmak zorunda kalıyorum ( çoğu zaman kaçarak kesiyorum) bu durumu mob çekme olarak anlayıp beni banlayan GM lere sözüm;
    Ne makrom ne pedalım var millet canlı yayında makro pedal açıp 1 gün ceza yiyor
    Üstüne slot çekmişim deniyor. Kanıt istiyorum başkasının güvenliğini tehdit ediyormuşum bilmem ne hazır cevap yollanıyor.
    Hesapta bu videolar incelenip ban atılıyormuş yani otomatik ban deilmiş fakat benim ban yediğim saat 11 civarı ve cumartesi. 20 dakika geçmeden ticket attım fakat sorumlu arkadaslar haftasonu çalışmıyor. Mob çekmenin ban sebebi olduğunu biliyorum hesaba bir ton para bastım bu riski alacak kadar salakta değilim, böyle birşey zaten söz konusu bile olamaz. Kanıt istiyorum kanıt !!!
    Ceza : Luring-7days/jail

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Genie ile oynayanlara Troll çekerek ardından görünmezlik basmanın neresi kenardan fırlayan ok oluyor?

Cezanızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Oyunu çiftlik gibi düşün gmlerde çiftçi yalan sallama mapus yata yata biter kurşun ata ata biter xd

Junior Member
    Bu video hangi tarihe ait acaba ? ben bir tek trol captainden kaçmak için bastım onuda bilerek çekmedim ? tarihi öğrenebilirmiyim?

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Genie ile oynayanlara Troll çekerek ardından görünmezlik basmanın neresi kenardan fırlayan ok oluyor?

Cezanızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
    Bayiliyorum bu yalancilarin yalani ortaya ciktiginda bir vucut organi olmasina

Tags for this Thread