Results 1 to 5 of 5

Exclamation 70 Level Skill açtırma bug

Yeni güncellemeyle beraber artık spell powder itemiyle 70 75 80 skilleri açılıyor ama benim çarımda hala daha lobo lupus stamp of stamp falan itemleri istiyor karakter buga girdi nasıl düzeltilir bu sorun ???

Junior Member Ruu's Avatar
    Merhaba,
    Oyun versiyonunu 2-3 patch geriye alarak, tekrar güncelleme yaparak dener misiniz?
    Last edited by Ruu; 02-25-2019 at 03:06 PM.

Çok teşekkür ediyorum ya hiç aklıma gelmemişti sorunum düzeldi

bende de aynı sorun var eskı skıll açtırma itemlerinden istiyor benım carım yeni +70 oldu bu sitem yenı olanları kapsamıyor olabılır mı bır dıger olasılık carıma daha premium cekmedım premium olmayan carlar faydalanamıyor olabilir mi

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yldrynrdgn89 View Post
    bende de aynı sorun var eskı skıll açtırma itemlerinden istiyor benım carım yeni +70 oldu bu sitem yenı olanları kapsamıyor olabılır mı bır dıger olasılık carıma daha premium cekmedım premium olmayan carlar faydalanamıyor olabilir mi
    Quote Originally Posted by Ruu View Post
    Merhaba,

Oyun versiyonunu 2-3 patch geriye alarak, tekrar güncelleme yaparak dener misiniz?
    Merhaba,

Konu içeriğine baksaydınız keşke, hemen 2. mesaj yapmanız gereken işlemi anlatmaktadır.

Patch geriye alıp, tekrar ilgili patchleri aldığınız zaman bu sorun düzelmektedir.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Tags for this Thread