Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Junior Member
    Microsoft bile uyardı artık İnternet Explorer kullanmayın diye. Güvenlik açısından sıkıntılı. Problemli bir tarayıcı. Ama oyunda malesef ki hala ona muhtacız. Bir sorun oldu mu formatlamadan çözmek zor. Sen de son sürüm bi iso indir bi format at.

Quote Originally Posted by fredmeyer View Post
    Microsoft bile uyardı artık İnternet Explorer kullanmayın diye. Güvenlik açısından sıkıntılı. Problemli bir tarayıcı. Ama oyunda malesef ki hala ona muhtacız. Bir sorun oldu mu formatlamadan çözmek zor. Sen de son sürüm bi iso indir bi format at.
    Kardeşim format atıyım da Opt ler var carda 1 2 cisi bilgisayar da ozel bilgilerim var 2 ayda bir aktarmak cok sıkıntı oluyor . Oyun opt mi karşılasın yada parasını verıyım ihtiyac olanları versın 6.400 cash lazım gerekli yardımı yapsınlar .Ben cash yukleyım gerekli malzemleri ceksınler .

Junior Member
    Aynı sorun bendede var kardeşim ne yapsam çözülmüyor format falan hak getire olmuyor olmuyor

Quote Originally Posted by CanMYL View Post
    Aynı sorun bendede var kardeşim ne yapsam çözülmüyor format falan hak getire olmuyor olmuyor
    Napcak bende bılmıyorum herseyi yaptım kafayi yiyecem artık cash cekmem lazım işlerim var 1 gunumu bu işe ayırdım halledemedim . egerki bir cozum bula bilirsen bana da post ata bilirmisin.

Junior Member
    Kardeşim sen zaten araştırmanın dibini yapmışsın hep aynı şeyler yazıyor ama çözüm sıfır oyun yetkilileri el atarsa çözülür yoksa böyle kalır bana sorarsan

Quote Originally Posted by CanMYL View Post
    Kardeşim sen zaten araştırmanın dibini yapmışsın hep aynı şeyler yazıyor ama çözüm sıfır oyun yetkilileri el atarsa çözülür yoksa böyle kalır bana sorarsan
    Aynen kardeşim yaptım daha başka birsey yok sanırım .

Bir tane gm Modorotor yokmu bunlarla ilginecek ne kadar ilgisiz sacma bır forum burası alooooo

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

PUS Internet Explorer üzerinden çalışmaktadır. Bu nedenle güncelleme yapılması gerekir.

Windows Xp sahip olan bilgisayarınızda Internet Explorer 11'i yükleyemezsiniz.

Windows 7 sistemine sahip bilgisayarınızın orjinal sürüm kullanılıyorsa aşağıdaki Windows güncellemelerine sahip olması gerekiyor. Bunun için Windows güncellemesi yapılmalıdır.

Service Pack 1 (SP1) veya üzeri yüklü Windows 7 32 bit
    Service Pack 1 (SP1) veya üzeri yüklü Windows 7 64 bit
    Service Pack 1 (SP1) yüklü Windows Server 2008 R2 64 bit

Eğer crackli kullanıyorsanız sahip olduğunuz Windows sürümü uyumsuzluk yapıyor olabilir.
    olmuyor olmuyor neden ilginemiyorsunuz işinizmi var bundan başka

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kpnkist View Post
    olmuyor olmuyor neden ilginemiyorsunuz işinizmi var bundan başka
    Selam,

PUS'ta genel bir sorun yoktur. Olmuyorsa bilgisayarınızı bir servise götürüp işletim sistemini kurdurunuz ya da elinizden geliyorsa güncel bir işletim sistemi kurunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    açımıyor power up store ve natıonal point kredi kartı alımı