Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad

emc-lufer ve eslanttaki afk farm ne zaman son verılecek

Bu adamlar yuzunden kımse gorev yapamıyor Özellikle maradon +8 cıler uruklar ve manticore

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    Bu adamlar yuzunden kımse gorev yapamıyor Özellikle maradon +8 cıler uruklar ve manticore
    Uruklardan coins çıkmamalı kesinlikle.

Junior Member xOumuamuax's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Tabi haklısınız bütün farmı tamamen bitirsinler, gb fiyatları iyice artsın. Değil mi ?

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by xOumuamuax View Post
    Tabi haklısınız bütün farmı tamamen bitirsinler, gb fiyatları iyice artsın. Değil mi ?
    Evet PC başında değilken Genie ile yaptığınız farm bitirilmeli. Bunun koxp ile para kasmaktan bir farkı yok. Aylarca senelerce aynı slotta durup kastığınızı siteye satıyorsunuz. Oyuna da herhangi bir faydanız yok.

Yetmezmiş gibi altına macro açıyorsunuz görev yapan insanlar son vuruş bile yapamıyor.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Adamlar aptal mı 5 tane server koymuşlar vega1-2-3-4-5 gel de sen eski svlerde yap bi ardream çarı kasıcaktım 6 saatim gitti deli oldum. Beyefendilerede beğendiremiyoruz.

Kimse insan gibi gelip görevi var diyene afk olmadığı sürece yardım etmeyeceğini düşünmüyorum . Aksine bunları yazanlar koxp açıp slot alamayanlardır

Quote Originally Posted by realkayser View Post
    Kafaya bak ulan cocukmuyuz butun gun oturup farm yapicaz birakiyoruz genie ye biz yokken de gelissin karakterimiz

Junior Member xOumuamuax's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben farm yapmıyorum arkadaşlar, yapılması gerektiğini düşünüyorum. Farm yapılmazsa çoğu şey tekele düşer hepimiz zararlı çıkarız.

adam bi tane görev yapacak diye kaldırsınlar bütün genie falan filan dimi?hatta şöyle olsun luferson ve elmorad castle komple kalksın eslanttaki canavarlar güçlensin oyundan coins kalksın sadece canavarlar coins atsın.oyunda gb 5bin tl olsun parası olan oynasın farmerlar gitsin evine.herkes sizin gibi eliyle kasmak zorunda değil işi gücü vardır kurar genieye.zaten genienin mantığıda budur.ister worma kurar ister htc ye.lufer ve emcde farm kalksa bu sefer de itemi olan pk atıyor bizim okadar paramız yok kesemiyoruz pk kalksın diye ağlayacaklar yahu.uruk trondan millet külçe külçe altın götürüyormuş gibi davranıyorsunuz.kaldı ki madem afq farm bu kadar kıymetli sen de yap arkadaş.bak yine sinirlendirdiler beni.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by Losmert View Post
    adam bi tane görev yapacak diye kaldırsınlar bütün genie falan filan dimi?hatta şöyle olsun luferson ve elmorad castle komple kalksın eslanttaki canavarlar güçlensin oyundan coins kalksın sadece canavarlar coins atsın.oyunda gb 5bin tl olsun parası olan oynasın farmerlar gitsin evine.herkes sizin gibi eliyle kasmak zorunda değil işi gücü vardır kurar genieye.zaten genienin mantığıda budur.ister worma kurar ister htc ye.lufer ve emcde farm kalksa bu sefer de itemi olan pk atıyor bizim okadar paramız yok kesemiyoruz pk kalksın diye ağlayacaklar yahu.uruk trondan millet külçe külçe altın götürüyormuş gibi davranıyorsunuz.kaldı ki madem afq farm bu kadar kıymetli sen de yap arkadaş.bak yine sinirlendirdiler beni.
    Zihniyet tam olarak bu işte. Kimse sizin 3 kuruş para kasıp fatura ödemenize katlanmak zorunda değil. Bu bir oyun ve insanlar keyif almak için oynuyor. Bilgisayar başında değilken PVE yapılan oyun mu olurmuş ? Oldu olacak bir Genie de PVP için çıkartsınlar vakitleri olmayanlar PVP Geniesine NP kastırsın nasıl uyar mı size ? Genie bu oyuna oturup Gold Coin farmı yapın değil zamanı olmayanlar exp kasabilsin diye eklendi ki bence buda büyük bir hataydı.

Ayrıca Uruk slotlarının Genie + Macro kombinasyonuyla işgal edilmediği zamanlarda bir çok mage PC başında saatlerce o slotlarda farm yapardı.