Results 1 to 2 of 2

Lightbulb VEGA SUNUCUSUNDA YEPYENİ BİR KRALLIK! [VEGA] [GladiatorSpartacus]

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben El Morad ırkından VEGA serverından "ImmortalGladiators" adlı ekibimizden GladiatorlKhaleesi. Bu konunun içeriğinden anlaşılmak üzere konumuz Krallık sistemi. Bildiğiniz üzere ekibimizin varoluş süresi türlü serverlar olmak üzere dayanışmamız 6 senemize dayanmaktadır. Şuan ise Yepyeni VEGA serverı ile karşınızdayız. Krallık sistemini tekrar ele aldığımızda El Morad ırkından krallık için adayımızı ekibimizden, değerli dostum GladiatorSpartacus / Fuat Çamlıyurt olarak belirledim. Oyun içindeki tüm bizi seven, destekleyen dostlarımızdan Krallık için oylarını bekliyorum. Unutmayalım ki kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Bu zamana kadar oyun içinde vaad ettiğimiz tüm yardımları, destekleri kusursuzca sizlere sunabilmişsek hepsi bizi destekleyen ailemizin bir parçası olan dostlarımızın sayesindedir. Serverımızı daha kaliteli bir hale getirmek adına, BOL EVENT, ILLEGAL OYUNCULARI serverdan bezdirmek, VE SERVER İÇİNDE YARDIMLAŞMAMIN HER DAİM ÖN PLANDA olması adına oylarımız GladiatorSpartacus 'a diyoruz!

Last edited by SkCLucky; 02-23-2019 at 05:33 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İyi görünüyor tebrikler

Tags for this Thread