Results 1 to 6 of 6

başıma gelmemiş bir bu kalmıştı

dün girdiğimde jr bugluydu ve partimdekileri göremiyordum partideki herkes oyundan çıktı. bugün ise biz ilk mobu kesemeden yaklaşık 2-3 dk içerisinde jr bitti black gem aldım. arkadaşın tahminine göre karşıya koxper gelip direk devayı gidip kesmiş.? öyle şeyler denk geliyor ki hayret ediyorum cidden

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    JR'de yaşanan bir problemden dolayı içerdeki 2 ırkıda kaybetmiş şekilde dışarı atıyor yapımcı firmadan düzenlenme istendi.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by fur_hKlNf89U View Post
    dün girdiğimde jr bugluydu ve partimdekileri göremiyordum partideki herkes oyundan çıktı. bugün ise biz ilk mobu kesemeden yaklaşık 2-3 dk içerisinde jr bitti black gem aldım. arkadaşın tahminine göre karşıya koxper gelip direk devayı gidip kesmiş.? öyle şeyler denk geliyor ki hayret ediyorum cidden
    Merak etme koxper da gelip kesemez Koxper duvarlardan geçerek oraya gider belki evet ama takımı mobları kesmeden deva damage yemiyor

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fur_hKlNf89U View Post
    Bu sabah benimde başıma geldi. 2 ırkıda jrden attı oyun. çok saçma bişey. bdw de bu şekilde atıyor. onun düzeleceğini ümit ederken bu iş jr ye de bulaştı. buglar virüs gibi yayılıyor sanırım. biran önce düzelmesi gerek. jr tek severek katıldığım etkinlik

Senior Member
    jr bdw kaldırın rahatlayalm

Senior Member
    pus iteminde bug var desek anında müdahale gerekirse sorgusuz sualsiz hemen oyun kapatılır res gelir vs ama gel gelelim sorunlar aynı aylık ödemeler yapıyoruz zevk için ama sorunlar bitmiyo. bi sorun er ya da geç düzeltilir ama burda hiç düzelmiyor ilgi alaka sıfır diye düşünüyoruz

Tags for this Thread