Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

Question %100 +7 sc puss a gelmelimi

Merhaba ares ve diez gibi serverlarda +10 setli itemli userlerin coklugundan bahsetmeme gerek yok heralde.
    bu kisilerle basa cikmak icin bizim gibi orta duzeyli userlerin dark knight silahlarini elde etmemiz gerek en azindan.
    areste kimse dragon box veya pandora box kirdirmaz ve kirdirmiyo nedenini biliyosunuz. o yuzden +7 sc bulmamiz cok zor.
    en azindan eski serverlar da puss ta bu itemin satilmasi mumkun olabilirmi?

Senior Member
    Quote Originally Posted by therogue35 View Post
    Merhaba ares ve diez gibi serverlarda +10 setli itemli userlerin coklugundan bahsetmeme gerek yok heralde.
    bu kisilerle basa cikmak icin bizim gibi orta duzeyli userlerin dark knight silahlarini elde etmemiz gerek en azindan.
    areste kimse dragon box veya pandora box kirdirmaz ve kirdirmiyo nedenini biliyosunuz. o yuzden +7 sc bulmamiz cok zor.
    en azindan eski serverlar da puss ta bu itemin satilmasi mumkun olabilirmi?
    ++++++++++

Senior Member
    kesinlikle mantıksız. biz oyun p2w olmasın diyoruz, sen neler diyorsun...

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Olabilir, neden olmasın ? Ben her zaman eski ve yeni serverların datalarının ayrı ayrı düzenlenmesi gerektiğini savunuyorum. 15 yıllık bir server ile 3 yıllık serverların aynı güncellemede gitmesini mantıksız buluyorum.

Ares ve Diez gibi serverlara bu Sc eklenebilir. Hatta bana göre bu serverların etkinlik materyalleri de diğer serverlardan farklı olmalı. Premium fiyatları çok çok daha uygun olmalı çünkü bu serverlarda oyun içi materyal ile bu söylediklerimi tedarik etmek imkansıza yakın.

Oyun özellikle Khenarthın Team Lead olmasıyla farklı ve özel bir boyuta evrildi. Gelecekte eski sunucular için de güzel güncellemeler görmek dileğiyle.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1Rajmataa View Post
    kesinlikle mantıksız. biz oyun p2w olmasın diyoruz, sen neler diyorsun...
    pandora box, dragon box, monster staff kirinca para vermiyormuyuz. adamlar 1000 tl den satiyo sc yi bu sekilde daha cok para oduyoruz pazarcilara.

Senior Member
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Olabilir, neden olmasın ? Ben her zaman eski ve yeni serverların datalarının ayrı ayrı düzenlenmesi gerektiğini savunuyorum. 15 yıllık bir server ile 3 yıllık serverların aynı güncellemede gitmesini mantıksız buluyorum.

Ares ve Diez gibi serverlara bu Sc eklenebilir. Hatta bana göre bu serverların etkinlik materyalleri de diğer serverlardan farklı olmalı. Premium fiyatları çok çok daha uygun olmalı çünkü bu serverlarda oyun içi materyal ile bu söylediklerimi tedarik etmek imkansıza yakın.

Oyun özellikle Khenarthın Team Lead olmasıyla farklı ve özel bir boyuta evrildi. Gelecekte eski sunucular için de güzel güncellemeler görmek dileğiyle.
    kesinlikle katiliyorum.

Senior Member
    k2network pazarcilara ya da kendi adamlarina +10 itemleri verdi. Oyun dengesini alt ust etti davayi kaybetmenin intikami olarak son vurgun yapildi. Bizim istegimiz mgame bu serverlarda dengeyi korusun bu yeni cikan itemler ile.

Senior Member
    Eski serverlarda pre bs ucuz olmali,artı moblardan cıkan droplar daha degerli olmali,iron neck dusurmussun ultima kesip kime ne verecen...

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SDFSDDFE17K View Post
    Eski serverlarda pre bs ucuz olmali,artı moblardan cıkan droplar daha degerli olmali,iron neck dusurmussun ultima kesip kime ne verecen...
    Pus itemleri evet ucuz olmalı katılıyorum da mobdan ne düşmesini istiyorsun ? Hani iron neck düşmesin daha değerli ne düşsün ne var ki değerli ? S.S.S draki falan mı atsın ?

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Pus itemleri evet ucuz olmalı katılıyorum da mobdan ne düşmesini istiyorsun ? Hani iron neck düşmesin daha değerli ne düşsün ne var ki değerli ? S.S.S draki falan mı atsın ?
    Bos yorum yapmayi ne cok seviyorsunuz. Konuya katki saglicak bir seyler yazsan daha mantikli olurdu. Yeni sw de gb 80 100 tl arasi. 10m lik farm yapsan 10tl. 26m e 400cashlik pus itemi alirsin. Bu durum destanda 120m civarina denk geliyor.daha dusuklerde daha fazla. Bu sw ler icin pk pus itemleri daha ucuz olmali.