Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Junior Member
    brhngultekin11 İLK ÖNCE bi soralım bakalım yasaklanma sebebi sunacaklarmı öyle bodoslama bişey yapılmaz 3 günde olsa 13 günde olsa ben bekleyecegim ...bimer cimer comar her neyse bi etki etmez ama oynayan arkadaşlarıma yaşadıgım haksızlıgı anlatmam ve oynayanları bıraktırmaya çalışmam daha etkili olacak bu POLİTİKA ile zaten userde kalmaz yeni server aşkına millet para kovalayacam diye burda reklamlarda fayda etmez ilerde...bekleyelim bakalım GM ERYUDES in cevabını

Quote Originally Posted by mmparlakmm83 View Post
    brhngultekin11 İLK ÖNCE bi soralım bakalım yasaklanma sebebi sunacaklarmı öyle bodoslama bişey yapılmaz 3 günde olsa 13 günde olsa ben bekleyecegim ...bimer cimer comar her neyse bi etki etmez ama oynayan arkadaşlarıma yaşadıgım haksızlıgı anlatmam ve oynayanları bıraktırmaya çalışmam daha etkili olacak bu POLİTİKA ile zaten userde kalmaz yeni server aşkına millet para kovalayacam diye burda reklamlarda fayda etmez ilerde...bekleyelim bakalım GM ERYUDES in cevabını
    3 gündür yazıyorum 3 bir tane somut bir bilgi somut bir belge yok. attığım videolara attığım ticketlere kadar charın açılma saatinden oyunda kalma süresine kadar herşeyi ben ispatladım. delilleriyle önlerine sundum hala günlük gm kontrolü diyor bak simdi sana bi foto yüklücem tickette ne yazmısım tickete gelen cevaba bak [IMG][/IMG]

BAKBAK RESME BAK BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU

Junior Member
    View Ticket: #ZIG-853-95217 bilet numaram eryudes

https://youtu.be/98GxJVFaBi8

VİDEOYU İZLE KOSP KULLANANLARI ŞİKAYET EDEN BEN GENİE İLE OYNAYAN BEN. DİĞERLERİde sözüm ona genie açmış skill vuramayan ben ama banlanan da ben bunlar insanın aklıyla oynuyor. bunlar şaka yapıyor. bunlar kafalarına göre adam banlıyor. bir delil yok. video izle anlarsın. sağda skill gidiyor skill moba değmeden ölüyor ama ben illegal program kullanmışım. vay bee mantığa bak video atacan ama illegal program kullanacan. el insaf.https://youtu.be/98GxJVFaBi8

Kardeşim sen neyin kafasındasın anlamış değilim. Adam diğer konuda yüz yılın ayarını vermiş zaten sana hala burada bi isyanlardasın.

https://forum.nttgame.com/forum/show...=1#post1709386

Daha nasil bi cevap istiyorsun allasen, bu kadar da yüzsüz olmayın.

Junior Member
    Selam arkadaşlar, Biraz önce oyunda olmama rağmen hesabım tpt x diye bir hataya maruz kaldı. Biraz araştırma yaptım bunun ban olduğunu öğrendim.
    XC nin tarama yapıp ban yediğimi anladım. işin garip tarafı internet cafe den oyun oynayıp benden önce pc başına gecen kullanıcılar herhangi bir program kullanıp bu cezanın bana verilmesi düşündürücü. Eve geliyorsun oyuna girmeye calılşıyorsun bir bakıyorsun tpt x yazısı. NTTGame bize kendi pc niz haricinde başka yerde oyuna girmeyin diyor. peki bizler arkadaşlarımızla bir kafede bu oyunu oynayamayacıkmıyız. Saygılarımla
    Sirius IWildScout

Hani nerede cevap?

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Yasal haklarınızı kullanmakta özgürsünüz. Kanıtsız işlem yapılmadığı gibi buradan hesap desteği sağlayamıyoruz. Destek ekibinden de olumsuz yanıt alıyorsanız, hesabınız açılmayacaktır.
    Yeni açtığım karakterin için kanıtını gönder eryudes bana öyle kanıtsız işlem yapılmadı diyon. kanıtın olana lap diye yapıştırıyorsun cevabı . 3 gündür forumda yazmadığım kalmadı kanıtı cıkarıp önüme koyamadın ????

Junior Member
    Arkadaşlar merhaba,
    Hepinize iyi çalışmalar.
    Kişisel verilerin korunması kanunda yer alan maddelere istinaden https://www.kvkk.gov.tr/ üzerinden baş vuruda bulunun.
    Hiçbir kimse hiçbir şekilde bir kişinin yada kurulusun özel bilgisayarına girip tarama yapamaz. Bu kişisel verilerin koruma kanunu ihlal sebebidir. Yapmanız gereken siteye girip şikayette bulunmanız. Bakanlık düzeyinde inceleme yapılmaktadır. Mevzuata aykırı olan bu durum, kanunda acıkça belirtilmiştir. Bunun cezası da maddi ve manevi tazminat davasına kadar gitmektedir.
    Ayrıca forum sitesinde paylaşılan bilgisayarınız adı *** kullandığınız program **** diyerek aldığınız cevapları da kanıt olarak suna bilirsiniz.
    Saygılarımla
    Last edited by Composter; 02-22-2019 at 03:28 PM.

Quote Originally Posted by Composter View Post
    Arkadaşlar merhaba,
    Hepinize iyi çalışmalar.
    Kişisel verilerin korunması kanunda yer alan maddelere istinaden https://www.kvkk.gov.tr/ üzerinden baş vuruda bulunun.
    Hiçbir kimse hiçbir şekilde bir kişinin yada kurulusun özel bilgisayarına girip tarama yapamaz. Bu kişisel verilerin koruma kanunu ihlal sebebidir. Yapmanız gereken siteye girip şikayette bulunmanız. Bakanlık düzeyinde inceleme yapılmaktadır. Mevzuata aykırı olan bu durum, kanunda acıkça belirtilmiştir. Bunun cezası da maddi ve manevi tazminat davasına kadar gitmektedir.
    Ayrıca forum sitesinde paylaşılan bilgisayarınız adı *** kullandığınız program **** diyerek aldığınız cevapları da kanıt olarak suna bilirsiniz.
    Saygılarımla
    Kimsenin bilgisayarınızı taradığı, dosya içeriklerini görebildiği yok. Knight Online açık olduğu sırada oyuna inject edilmeye çalışılan veya oyun esnasında harici açılan 3rd tool diye adlandırılan şeyler xigncode aracıylıyla tespit ediliyor ve xigncode bunun loglarını tutuyor. c//dosylarım/xxkosoru/abcd icerigi seklinde. Gmler bu logları paylasıyor sizler ile. Bunuda zaten oyuna kayıt olurken sözleşmede kabul ediyor her oyuncu.