Results 1 to 8 of 8
    Junior Member
    Class
    KO -> Priest

Uykumu kaçırdı

A*C
    Bir forumda ismine rastladım ve youtube kanalına girip bir iki videosunu izledim. Chaos videosunun ilk maçında ben de vardım. O oyun o kadar sinirlenmiştim ki, şu an aynı duyguları hissediyorum. Bu arkadaş alenen, halka açık bir şekilde illegal yazılımları kullanıyor, insanlara tanıtıyor ve binlerce kişiye yayıyor ve illaki denk gelip banlanmıştır da. Bir videosunda nttnowda bir numara ile birden fazla hesap açabildiğinden de bahsediyor yani banlansa bile bir şey değişmiyor.
    Merak ettiğim bu kadar bariz kendini ifşa eden bir insana Nttgame mahkeme yoluyla müdahale edemiyor mu?

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    O programı kullananlar burada haksız yere Ban yedim diye konu açıyor.

Banned
    DAha çok kaçar uykun bu sistemle. Banlamak çözüm değil 5dk sonra yine koxpla giriş yapıyor bu kadar oyuncu report sistemiyle zaten banlanana kadar legal oyuncuları yapmadıklarını bırakmıyorlar.

Yapılması gereken şey onlara engel koymak chaos bakıyorsun hiç birşiy şart olmadan giriş yapılabiliyor haliyle koxperlarla dolu olması gayet normal bir şey.

Np,görev,gün,lvl gibi koxperların banlandıktan sonra oyunda farm başlamalarını için 1 hafta uğraşması gereken bir sistem gelmeli ama yok biz tespit edip banlayalım pustan stick aldıralım sürekli banlayıp 400 cash çekerler düşüncesiyle koxp makro bitmez.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    O programı kullananlar burada haksız yere Ban yedim diye konu açıyor.
    Evet görüyorum Bu şahsiyet videolarında legal diyor çünkü

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    DAha çok kaçar uykun bu sistemle. Banlamak çözüm değil 5dk sonra yine koxpla giriş yapıyor bu kadar oyuncu report sistemiyle zaten banlanana kadar legal oyuncuları yapmadıklarını bırakmıyorlar.

Yapılması gereken şey onlara engel koymak chaos bakıyorsun hiç birşiy şart olmadan giriş yapılabiliyor haliyle koxperlarla dolu olması gayet normal bir şey.

Np,görev,gün,lvl gibi koxperların banlandıktan sonra oyunda farm başlamalarını için 1 hafta uğraşması gereken bir sistem gelmeli ama yok biz tespit edip banlayalım pustan stick aldıralım sürekli banlayıp 400 cash çekerler düşüncesiyle koxp makro bitmez.
    Evet bitmez gibi duruyor şu anki durumda

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Güncel.. Bu arkadaşa hali hazırda bir yaptırım mı?

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Siteler gb fiatını düşerse kurulursunuz.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Siteler gb fiatını düşerse kurulursunuz.
    Anlamadım kardeş?