Results 1 to 9 of 9

Beyler nacizane tavsiyelerinize ihtiyacim var -macro-

Sevgili Knight ahalisi
    Dün öğlen biri cardinalde kastığım slota macro açıp çarını A-F-K bırakıp gitti.Tabi üstüne 70 skilide beleş olunca o kadar çabama rağmen adamdan kutu alamayıp 2 slotumuda bırakıp çıkmak zorunda kaldım.
    Güzelce bu arkadaşın 1 2 saat arayla 5 videosunu çekip sürekli CR de açtığım konuyu güncelledim.Özellikle pm atıp ve alttan yazıp afk mi değilmi kontrolü yaparak videolarını aldımki hani yok ben pc başındaydım elle atak yapıyordum yalanlarını atmaması için.Ve diğer konularımda olduğu gibi bu macrosu %200 belli olan adama yine işlem yapılmadı nede bunla ilgili bir cevap verildi.Sadece ben değil serverda çoğu kişi 3 4 gün öncesinden şikayet etmiş ama yok, bakan yok, ilgilenen yok, cevap verme tenezzülü gösterecek bir yetkili yok.
    Şu an Altar serveri cardinal slotları %80 macro açıp kasanların işgali altında ve benim gibi legal farm yapmaya çalışan kesimin eli kolu bağlı slotlarını bırakıp çıkmak zorunda kalıyorlar.
    Pekala bizde macro açıp rahat rahat farm yapmayı biliyoruz.Ama yasak bizim başımıza patlar diye korkuyoruz.Ama adam 80 lvl full item 0 korku 7/24 macro açıp farmın tadını cıkarıyor.Bizede paramızla geniemizle premizle potumuzla rezil olmak kalıyor.
    Peki tavsiyeniz nedir arkadaşlar ne yapalım.O ki cezası yok bizde açıp slotumuzumu koruyalım.Yeni pre cektik sevindik 3 5 kasarız diye ama yeni gelen akla ziyan güncellemelerle hem macrocuları 70 skiliyle coşturdular, hem draki ile ko-xperları kendilerine hayran bıraktılar.
    Macro açan şahsın videolarını yayınlamak niyetindeydim ama konu kitlenir yine CR gidin derler diye yayınlamıyorum.
    Allta kanalımın nickini koyuyorum bakalım izleyipte bu adam temiz atıyorsun diyen bir tane vatan evladı çıkacakmı.
    Biraz uzun oldu yorduysam affola.
    Nick:1stCiX
    [
    Last edited by SkCLucky; 02-22-2019 at 04:34 AM.

Dostum videoların hepsine bakmadım ama 70 skilini açmamışsın galiba adam bedavadan açmış diye feryat ediyorsun. Hem bir insanı cevap vermiyor diye nasıl makro kullanıyor diye itham da bulunuyorsun. genie acıp gitmiştir veya cevap vermek zorunda da değil ne bileyim garip geldi kusura bakma
    kullanıyordur kullanmıyordur bilemiyorum ama dediğin gibi kullanan cok malesef genie altı acanlar oluyor.

Macro sever bir arkadaş daha o güzel beynin eğer elle atak yapan birinin 5 saat boyunca hiç bir pm ye chatten yazmaya cevap vermeyecek kadar salak olduğunu düşünmez herhalde son video izle adama tw cekiyorlar onda bile gıdım haraket yok macrosu devam ediyor.Hani elle atak yapıyorsunya görürsün tw yi dersin 3 5 gireyim ders olsun cekmesinler bi daha adam onu bile yapmıyor.
    Nedir arkadaşım sizdeki bu hilekar sevgisi çözemedim.Adam macro ile slotumu alıyor genie ile değil 70 ile değil macro ile anladınmı saf kardeşim.Adam yasak bi programla farm yapma hakkımı gasp ediyor siz adamı savunuyorsunuz.
    Salsınlar kardeşim o zaman desinler macro serbest bak o 70 skili onu kurtaracakmı.
    Sizde sorun yok sizin zihniyetinizde sorun var.Hep böyle böyle milletin hakkını gasp edip yiyip bitirdiniz oyunu.

Quote Originally Posted by castle1453 View Post
    Macro sever bir arkadaş daha o güzel beynin eğer elle atak yapan birinin 5 saat boyunca hiç bir pm ye chatten yazmaya cevap vermeyecek kadar salak olduğunu düşünmez herhalde son video izle adama tw cekiyorlar onda bile gıdım haraket yok macrosu devam ediyor.Hani elle atak yapıyorsunya görürsün tw yi dersin 3 5 gireyim ders olsun cekmesinler bi daha adam onu bile yapmıyor.
    Nedir arkadaşım sizdeki bu hilekar sevgisi çözemedim.Adam macro ile slotumu alıyor genie ile değil 70 ile değil macro ile anladınmı saf kardeşim.Adam yasak bi programla farm yapma hakkımı gasp ediyor siz adamı savunuyorsunuz.
    Salsınlar kardeşim o zaman desinler macro serbest bak o 70 skili onu kurtaracakmı.
    Sizde sorun yok sizin zihniyetinizde sorun var.Hep böyle böyle milletin hakkını gasp edip yiyip bitirdiniz oyunu.
    Açmış işte genie görmüyor musun genie açıp gitmiş olamaz mı yani ben kimseyi savunmuyorum olabilecek bir şeyi söylüyorum yok pm attım cevap vermedi kesin makro cok saçma değil mi

Quote Originally Posted by 25EminDemirci25 View Post
    Açmış işte genie görmüyor musun genie açıp gitmiş olamaz mı yani ben kimseyi savunmuyorum olabilecek bir şeyi söylüyorum yok pm attım cevap vermedi kesin makro cok saçma değil mi
    Ne zamandan beri genie elle atakdan hızlı vurur oldu ne zamandır genie mob ölünce diğer mobları z ye alır oldu bi bok bilmiyorsun bari yorum yapma bizde hata senin muhattap alıyoruz
    Last edited by castle1453; 02-22-2019 at 04:42 AM.

genie açmış diyip duruyorsunuz .videoyu izleyemedim linki yok arkadaşım genie açan adamın kafasında KOCAMANNNN GENIE Yazar kafanız mı güzel.elle 5 saat atak yapan adam kaldımı bellli ki arkadaşta kullanıyor.

Quote Originally Posted by oneros View Post
    genie açmış diyip duruyorsunuz .videoyu izleyemedim linki yok arkadaşım genie açan adamın kafasında KOCAMANNNN GENIE Yazar kafanız mı güzel.elle 5 saat atak yapan adam kaldımı bellli ki arkadaşta kullanıyor.
    Adamın kafasında genie yazıyor diye zaten genie acmış diyorum

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Geniedeki oyuncuların genie olmasa bile atılan pmlere veya genel chatten yazılan mesajlara cevap verme zorunluluğu yok o sebeple eğer makro olduğunu düşünüyorsan crye atıyorsun gmlerde kontrol ediyor ve işlem yapılıyor

bana sorarsan donanım makro çok zor tespit edildiği için kullanılıyor eğer afk değilsen sende kullanabilirsin fakat bu ceza almayacağın anlamına gelmez

Banned
    bu tarz olaylar için oyun içi raporlama sistemi gerekli gm o adamı tp ettiğinde geniesi durur eğer makroysa z yapmaya devam eder ve buradan belli olur bunun dışında istediğin kadar video al ispatlayamazsın