Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 85
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ExtraWhite View Post
    Komikmisiniz siz çözemiyorum problemde burada zaten Ardreamda etkinligin A sı olmadığı için user sayısı az zaten
    user sayısının azlığı etkinlik olmadığı için değil sadece asas karakterinin orda güçlü olduğu diğer karakterlerin ardreamda çöpten farkı olmadığı için

Banned
    Asası nerf leyip diğer jobları özellikle Warrior u güçlendirsinler bak gör ozaman ardreamın user ını. Farm slotu ekleyerek güçlenmez orası. dediği gibi bus atmayan slot yok. 35 level le git farm yapıyorsun orda daha ne istiyorsun. Ardream mapinin kesinlikle kaldırılması lazım

Banned
    eskiden level kasmak zor diye ardream oynardık şuan oynamak için ne sebep var ki farm dışında

Senior Member gamers4899's Avatar
    Nickname
    Tonyy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BOOOOM
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Komikmisiniz siz çözemiyorum problemde burada zaten Ardreamda etkinligin A sı olmadığı için user sayısı az zaten
    Etkinlik olmadı için boş ola bilirmi sence biraz düşün düşünmeden yorum yazma bida lütfen

Nickname
    Tonyy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BOOOOM
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Disco_5959 View Post
    Ardreamın heryeri farm zaten bus atmayan slot yok bu insanlar aptal mı 80e 83 ex pre alıp gece gündüz level kasıyo siz istiyosunuz 1 saatte 59 olayım yamuk bowla farmın dibine vurayım ardreamın komple kapatılması lazım base gibi.
    Ardreamın heryerinde bus atıyo diyonda cz nin cohu slotunda farm yapıla biliyon ardream oynuncuları olarak tekli farma karşı biriyim bende partyile farm yerleri yapılması gerektiğini düşünüyorum

Nickname
    Tonyy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BOOOOM
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ardream için bir şeyler yapılsın artık yönetim biraz'da buradaki oyuncuların sesini duysun pk odaklı bir ortam istiyoruz bom boş bir map istemiyoruz bir çok oyuncu ardream'da oynamak istiyor ama şartlar gereği maddiyat dogrultusunda map'ı terketmek zorunda kalıyor
    Dogru diyorusun kardeşim bizde beklemedeyiz sonra ardream oyuncuları niye pvp serverlara gidiyo ardraem da yenilik yok bu nedenle bence gidiyolar

Nickname
    Tonyy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BOOOOM
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Asası nerf leyip diğer jobları özellikle Warrior u güçlendirsinler bak gör ozaman ardreamın user ını. Farm slotu ekleyerek güçlenmez orası. dediği gibi bus atmayan slot yok. 35 level le git farm yapıyorsun orda daha ne istiyorsun. Ardream mapinin kesinlikle kaldırılması lazım
    Yanlış anlamada kardeşim ben hem cz hemde ardream oynamış kişiyiz cz mapıdan farm da cok dönüyo yok csw için itifaklarmış yok bf için itifaklarmiş cz de bundan ibaret cz de bf jr csw olmasaydı ben cz nin halini görürdüm ozman

Nickname
    Tonyy
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BOOOOM
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by meh_2JPWNesj View Post
    eskiden level kasmak zor diye ardream oynardık şuan oynamak için ne sebep var ki farm dışında
    Sana göre bi sebebi yok ama bana göre cok sebebi var harita hem küçük cz kadar büyük deil hemde sizin cz de oynıyan arkadaşlar bilir itifak diye bişey yok yok sen bizi kesme rahat farm yap bizde seni kesmeyiz rahat farm yap muhappetşiyok istiyen istedini yapıyo slo pk bile ata biliyon

Senior Member
    Tamamen okcularin farm yaptigi yer pk nin p si donmuyor para yapip kisa yoldan siteye satma pesinde orda olanlar moblar kaldirsinlar 1 kisi kalmaz orda pk ile alakalari yok yazmalarindan belli zaten farm yapalim falan filan

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gamers4899 View Post
    Etkinlik olmadı için boş ola bilirmi sence biraz düşün düşünmeden yorum yazma bida lütfen
    bende aynı şeyi dedim zaten ? sende gözünle değil yazılanları beyninle okuyarak bir şeyleri eleştir o zaman