Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Nttgame adeletin nerede bütün gm ler sesleniyorum adeletiniz var ise ilgilenin

Youtube yayincilar macro olduklarini itiraf ettikleri halde hesablari süreli ban yiyor 3 günde aciliyor biz sinirsiz yiyoruz 1 de diyorsunuz gm karari insiyatifi adelet bunun neresinde lütfen karakterimin a dan z ye incelenmesini ve gm lerin ona göre insiyatif göztermesini önemle arz ediyorum dc pre cekip farm yapicam derken tpt x

server: Sirius

oyun içi id : Azadd

saygilar iyi çalişmalar adeletinizi bekliyorum gmler

Arkadaşım şunu anlayın artık

O süreli banlar klavye-mouse makrosudur

Sizin ki bilmem ne injek edilen programdır

Kafanıza sokun anlamamakta ısrar etmeyin

Mouse 3lü5li ayarlarsan farm yaparsan tespit edilirsen hapis yersin ama bilmem ne a*c den program indirirsen bu koxptur sınırsız ban yersin

Sizi kandırıyorlar ban yeme ihtimali olmayan makro diye aslında o %100 ban yiyen koxptur

KOXPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Makro değil KOXPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyun kurallarını bir kontrol edin isterseniz. Macro yazılım kullanımı için ceza hapis ve duruma göre süreli hesap kapatılmasıdır. Tekrarlandığı süreçte bu miktar artar ve sonunda hesap kapatılır. Yani kişiler macro kullanıyor diye, hesaplarını süresiz olarak kapatmıyoruz.

Diğer yandan siz direkt olarak illegal yazılım kullandığınzı için TPT X cezası almışsınız. Bu gibi hesaplar direkt olarak kapatılmakta ve tekrar aktif edilmemektedir. Bilgisayarınız temizledikten sonra yeni bir hesapla temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.

İsyan etmeden önce lütfen biraz daha, kuralları okumaya özen gösterin.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Hatta ekleme yapalım,

"ha**s" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "2" klasörün içerisindeki "l***der.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Hatta ekleme yapalım,

"ha**s" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "2" klasörün içerisindeki "l***der.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.
    Ölüyorum böyle ben suçsuzum bişey yapmadım macrodan neden süresiz kapatıldım ben diye ağlayanlara.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hatta ekleme yapalım,

Senior Member
    Nickname
    IrresibLe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nope
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Balyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooozzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz İNDİ KAFAYA

VEGA BamBasTeN hiç bi şekilde hileli program kullanmadım hiç kimseyede küfür etmedim kötü söz kullanmadım neden charım hapise düştü öğrenmek istiyorum gereğinin yapılmasını istiyorum durduk yere nasıl oluyoda charım hapiste benim daha tazgahım tradem kapalı 400 cash alcak durumda bile değilim 1000 cashlik item lazım onu nasıl alıcam

Junior Member
    Sen harika bir detaysın Eryudes

Junior Member
    Hatta ekleme yapalım,

Madem öyle hocam şuan başka karakterle giriş yapiyorum o neden banlanmiyor madem illegal tespit edildi ben buna anlam veremiyorum.......!!!!!!