Results 1 to 3 of 3

Thread: Eryudes

Junior Member

Eryudes

Sayın Eryudes ilgilenirmisiniz.
    Daha önce ban yemiş olan charımdan sonra. 800 tl vererek yeni bir karakter almıştım. Ve aldıktan 1 gün sonra karakter hiç bir şekilde tpt kullanılmadan. TPT A ismiyle ban yemiş bulunmaktadır. Attıgım 3 adet ticketeda bütün dertlerimi sıkıntıları anlatmama rağmen 3 ticketada vermiş olduğunuz cevaplar maktu ve şablon cevaplar olup sorduğum hiçbir cevabı karşılamamaktadır. Benim bilgisayarımda olan yada ipmde olan bir sıkıntıdan dolayı ban yemiş olsa dahi bile bunun sebebini merak ediyorum günü saati ne zaman nerde ne şekilde banlandığını, SON AÇMIŞ OLDUĞUNUZ YAYINDAKİ SÖYLEMLERİNİZ ÜZERİNE BU KONUYU AÇMIŞ BULUNMAKTAYIM. ŞÖYLEKİ YAYINDA NERDE NASIL BAN YEDİĞİNİ AÇIKLIYORUZ DEDİNİZ AMA BENİM HİÇBİR TİCKETIMA GEREKLİ CEVAPLAR VERŞLMEDİĞİ GİBİ MAKTU Günlük yapılan incelemeler üzerine ban yediğimden bahsediyorsunuz. Hiçbir şekilde o kadar şey yazmama rağmen 3 ticketımada aynı maktu yazdı cevabı verildi. Ben salak değilim 800 tl karaktere veripte tpt kullanıcak. Eğer benden önceki Sahibinden kaynaklı ise gerekli karakter bedelini hukuki yolla ondan isteyeceğim için nerde nasıl ne şekilde ban yediğimi söylemeniz gerekmektedir.BİR ÖNCEKİ KONUMDA MODERÖTOR GAMESDEPOT, anlaşımsız cevapları ve konu kapatmasına karşıda cevabı sizden beklemekteyim. TPT A ve X arasındaki farkıda açıklayamayan GAMESDEPOT yerine sizden cevap beklemekteyim Saygılarımla

Junior Member
    Anlamsız ban yedim karşılığı bu olamaz hapis yoluyla karakterin açılmasına olmadığı taktirde süreli banla değiştirilmesini talep ediyorum. Anlamsızca cevap verilmediği taktirdede yarın ilk işim suç duyurusunda bulunmak olacaktır. Saygılarımla

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Önceki konunuzda gerekli yanıt verilmiştir. TPT A'nın ya da X harfinin ne olduğu önemli değildir. Sonuç itibariyle TPT cezasının uygulandığı görülmektedir.

Elbette suç duyurusunda bulunmanız en doğal hakkınızdır. Dilerseniz suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Lütfen bu konuda ısrarcı olmayın ve spam konular açmayın.
    Devamı halinde forum hesabınız süreli/süresiz ceza alabilir.

Önceki konunuz.

İyi forumlar.

Tags for this Thread