Results 1 to 5 of 5

Thread: Otp sorunu

Otp sorunu

Otp'de herşey dogru her gün kullandığım program her gün giriş yapıyordum sorunsuz bir şekilde ama bugun nedense tek kullanımlık şifreyi ne otp sitesindeki tester dogruluyor nede oyuna giriş yaparken dogruluyor.Oyuna girişte eror veriyor ama tüm bilgiler dogru tek kullanımlık şifremi alabiliyorum sorunsuz şekilde.Otp sitesi ve oyun login ekranı kabul etmiyor tek kullanımlık şifremi.Hiç bir sıfırlama yada değiştirme işlemi yapmadım.Yardımcı olabilirmisiniz ?

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zxq_uz81Hq3L View Post
    Otp'de herşey dogru her gün kullandığım program her gün giriş yapıyordum sorunsuz bir şekilde ama bugun nedense tek kullanımlık şifreyi ne otp sitesindeki tester dogruluyor nede oyuna giriş yaparken dogruluyor.Oyuna girişte eror veriyor ama tüm bilgiler dogru tek kullanımlık şifremi alabiliyorum sorunsuz şekilde.Otp sitesi ve oyun login ekranı kabul etmiyor tek kullanımlık şifremi.Hiç bir sıfırlama yada değiştirme işlemi yapmadım.Yardımcı olabilirmisiniz ?
    PC'deki bilgisayar saatini güncelleştirmeyi denediniz mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Saat dilimi problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Görünürde dediğiniz şekildede problem yoktu ama kendiliğinden bir kaç dakika içerisinde sabırla bekleyince düzeldi.İlginiz için çok teşekkürler.İyi çalışmalar kolay gelsin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zxq_uz81Hq3L View Post
    Görünürde dediğiniz şekildede problem yoktu ama kendiliğinden bir kaç dakika içerisinde sabırla bekleyince düzeldi.İlginiz için çok teşekkürler.İyi çalışmalar kolay gelsin.
    Rica ederiz.

İyi oyunlar.