Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Hybrid View

Junior Member

Macro'dan Ban Yiyenler konuma gelebilir mi?

Arkadaşlar bundan bir hafta önce slotta genie altı macrodan ban yedim bilgisayar başında olmama rağmen yaptığım davranışı doğru bulmuyorum kabullenmiştim onca itemim param boşa gitmesine rağmen diğer arkadaşlara haksızlık yaptığım için bencillik yapmadan banı kabul ettim.

Bir kaç gün sonra yayınlardan birinde DomenicoWacco nun ban yediğini gördüm ve sonrasında devam eden süreç belli arkadaşın banı kaldırıldı.

Bende ticket attım bana verilen cevap şu;

"Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir. "

Arkadaşlar çok üzülüyorum yayında gm arkadaşlar şunu demedi mi?

"Yayıncı vs olması fark etmez biz hata yapanı banlarız " gibi cümleler kurulmadı mı? O arkadaşa gösterilen inceliğin tarafıma da gösterilmesini rica ediyorum ayrıştırmayın artık lütfen bizde bu oyunu oynuyoruz yayın yapmıyoruz belki ama 12 Yıldır aralıksız oynadığım oyun ve donanımım macro sistemine uygundu slotta arkadaşlarda öyle yapıyordu bende bunu yaptım.

Hesabımda şuan bile aktif 2bin knight cash premium genieler vs bulunmakta lütfen destek olun.

Karakter Nick ByDKing Server Sirius.

Diğer yandan da şuna üzülüyorum o kadar koxper report ettim hiç birine geri dönüş olmadı da benim macro kullanmam mı oyuna zarar verdi Allah rızası için destek olun.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    İyi olmuş chaoslarda exp slotlarinda takir takir eliyle oynayanları kesip delirtirken gülüp egleniyosunuz çok iyi olmuş

Junior Member
    Şerefim üzerine yemin ederim chaosta hiç macro kullanmadım yeşil kutu üstüm yok kardeşim :S

Member TikyPich's Avatar
    Nickname
    TikyPich
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KnightS
    Race
    El-Morad
    Adelet Herkes için Geçerli ve aynı olması kanısındayım ne güzel yapmış oldugun hatayı kabul etmek büyüklüktür burda desdek araman da güzel yannız domonica yayıncı sende bir yayın kanalı ac 10.k aboneyi ulaş seninlide acılır. kişiye özel ban atılması çok yanlış sizin ban macrodanmı yada başka birşeydenmi bilemicem macro ile koxp u karıştıranlar var oyun içi gaming mause klavye macro ama bunun haricinde başka bir program varsa bunun cezası farklıdır.

bende üzülüyorum kişiye özel ban atılması çok yanlış ADELET SE HERKESE AYNI OLMASI GEREKİYOR.. !

Junior Member
    Allah rızası için destek olun açılsın banım çok emek verdim hatalıyım yeter ki açılsın hapise atılsın çıkarayım bir daha atılsın parasını veririm karakterime üzülüyorum oynayamıyorum telefonuma açtım :S

Junior Member
    Bir x yayıncı twich canlı yayınında neden ban yediğini açıklarken '' kuzenim bazen benim yerime giriyor, ben kesinlikle makro değilim ama kuzenim pedal kullanığı için karakterim ban yedi'' dedi. Evet yanlış duymadınız x yayıncı pedaldan dolayı ceza yiyor ve cezası sadece 1 gün! Üstelik kendisini knight'ın yüzü olarak tanıtıyor ? Bu hakkı ona kim veriyor ? (Karakterini neden başkasıyla paylaştığı bizi ilgilendirmez ) pedal bu oyunda 3. yazılımdır ve bu karakterin sınırsız banlanması gerekirken sadece 1 gün ceza yemesi gerçekten düşündürücüdür !

Moderator NightOwl's Avatar
    Kimseye ayrıcalık tanınmaması gerekiyorken, böyle bir ayrıcalık yapılması...

Demek ki yayıncı vs. olması fark ediyormuş, ama bunun için çok izlenmek gerekiyormuş, yazık...

Junior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Kimseye ayrıcalık tanınmaması gerekiyorken, böyle bir ayrıcalık yapılması...

Demek ki yayıncı vs. olması fark ediyormuş, ama bunun için çok izlenmek gerekiyormuş, yazık...
    Abi gerçekten çok üzülüyorum ben onun gibi bir adamda değilim çok büyük maddi bir gücüm yok öyle kendi halimde oynayıp item diziyordum ban yedim.Ömrü hayatımda onun gibi koxp kullanmadım mousem bloody p85 100 liraya aldığım mouse yani :S

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ne kadar kosper hileci varsa beter olsun yiyecek ekmek içecek su bulamasınlar. oyunda kralsınız burda niye ağlıyorsunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Invulnerable55 View Post
    ne kadar kosper hileci varsa beter olsun yiyecek ekmek içecek su bulamasınlar. oyunda kralsınız burda niye ağlıyorsunuz.
    Koxper değilim be kardeşim macrodan yedim ban koxptan değil bloody p85