Arkadaşlar bundan bir hafta önce slotta genie altı macrodan ban yedim bilgisayar başında olmama rağmen yaptığım davranışı doğru bulmuyorum kabullenmiştim onca itemim param boşa gitmesine rağmen diğer arkadaşlara haksızlık yaptığım için bencillik yapmadan banı kabul ettim.

Bir kaç gün sonra yayınlardan birinde DomenicoWacco nun ban yediğini gördüm ve sonrasında devam eden süreç belli arkadaşın banı kaldırıldı.

Bende ticket attım bana verilen cevap şu;

"Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir. "

Arkadaşlar çok üzülüyorum yayında gm arkadaşlar şunu demedi mi?

"Yayıncı vs olması fark etmez biz hata yapanı banlarız " gibi cümleler kurulmadı mı? O arkadaşa gösterilen inceliğin tarafıma da gösterilmesini rica ediyorum ayrıştırmayın artık lütfen bizde bu oyunu oynuyoruz yayın yapmıyoruz belki ama 12 Yıldır aralıksız oynadığım oyun ve donanımım macro sistemine uygundu slotta arkadaşlarda öyle yapıyordu bende bunu yaptım.

Hesabımda şuan bile aktif 2bin knight cash premium genieler vs bulunmakta lütfen destek olun.

Karakter Nick ByDKing Server Sirius.

Diğer yandan da şuna üzülüyorum o kadar koxper report ettim hiç birine geri dönüş olmadı da benim macro kullanmam mı oyuna zarar verdi Allah rızası için destek olun.