Results 1 to 10 of 10

Macro serbest heralde

Arkadaşlar cheats reports'a son 5 gun ıcınde 6 tane video gönderdim ama herhangi bi geri dönüş ve işlem yapılmadı. Altar uruk tron ve cardinal slotları macrodan geçilmiyor. Adam 2 charını da camp 1 ve camp 2 ye koymuş 2 tane video yolladım 2 gun arayla hiç bir işlem yapılmıyor. tek basına 5 kişiden kutu alıyor adam. Elle z1 yaparak adama yetişemiyorum bile. Macro serbest mi artık ?

en kötü kuzenim girmiş chara diyerek 1 günlük banla yırtabiliyorsun , böyle tarifelerde var

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ben crye birini reportladım warior öyle bi seri r atıyorki ban olsun hapis olsun işlem yapılmadı
    yönetim siz görevinizi hiç yapmıyorsunuz

alıcam artık video linklerini nttgame şirketine göndericem
    gmlerinde hiç bir işlem yapmadığını dile getircem

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ban at makroya nereye kadar, bence genie'ye makrodan daha seri vurma ozelligi getirecekler o zaman kaliyor mu makro bak bakalim.

Hayır macro yasak diyolar. Serbest desınler madem herkes acsın kac bin lira bastım oyuna. Yeni server sıkı tutarlar dedik de yok ama adam dalga gecıyor hakaretli ksclerini de attım yapılan bısey yok ama

Junior Member
    Nickname
    BLooDaggeR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Expert
    Race
    El-Morad
    ReDDeviL denen arakdaş Altar 2 camp 2 de 4 kişilik uruk tron slotunda genie altı macro ile 4 kişiden tek başına kutu alıyor ve genie olmadığını idda ediyor. Peki arkadaşlar bir soru genide wolf atarken charınız moba döner mi ? Benim charım dönmüyor peki ya sizinki ? Bu arkadaş dönüyor. Lütfen yardımcı olabilirmisiniz ??

Member TikyPich's Avatar
    Nickname
    TikyPich
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KnightS
    Race
    El-Morad
    genie acıkken skiller karartılsa deaktif olsa hiç bir sorun kalmıcak 100lerce yazdık kimsenin umrumda deyil amac sizin macro acıp hapise atılmanız buda gelir kapısı diye düşünüyorum yazık yani genie acıkken atak skilleri karaltırlsa 0 sorun ve kimse cr e okadar konu acmaz

Junior Member
    2 günde 3 tane çarı reportladım video ile ama hala adamlar slot ta eğer yasask değilse biz de kullanalım. Reportlara bakmıcaksanız (adminler) o zaman söyleyin bizde vaktimizi harcamayak şu oyuna.Ha bakıp da işlem yapmıyacaksanız gene söyleyin bırakak şu oyunu o zaman.Kolay gelsin.

Youtube 3 kere video yukledım aynı adamın ayrı ayrı cr ye attım yok ilgilenen. Adam küfürlü konustu onunda ksclerini yolladım ama yapılan bir işlem yok ne yazık ki iyice zıvanadan cıkmıs bu oyun. Bu premium bıtınce bırakırım muhtemelen oynanmaz artık

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by IR3turnOFeaR View Post
    en kötü kuzenim girmiş chara diyerek 1 günlük banla yırtabiliyorsun , böyle tarifelerde var
    +1
    Kuzenim girmiş dersen böyle bir şey oluyor, yazık...