Results 1 to 7 of 7

Altar serverı cardinal slotlar

Merhabalar, birkaç gündür cardinalde farm yapmaya karar vermiş durumda bir o slotdan bir diğerine geçiyorum. Sabah resi bekleyip bugün slota yerleştim ve ne göreyim 2 saat sonra biri ksye gelmiş. Ks konusunda sıkıntım yok yanlış anlamayın birsürü yazı yazıldı o konuda forumda yasak olmadığını biliyorum. Benim şikayetim şu cardnial slotlarındaki farmlayanları %80 evet iddia ediyorum %80 i MACRO kullanıyor. Ben skilim sekmezse tek vurusta kutuyu alıyorum ama genie bir kere bile ksye gelenlerden hızlı vuramadı. Bu durumu özellikle bu slotu daha iyi gözlemlemenizi rica ediyorum sizden. Bu şekilde kar sağlayanların maksimum 2-3 saat için ceza alması lazım yoksa yaptıkları yanına kar kalıyor ki gözlemlediğim sürece hep slotdaki isimler aynı. Tabiki herkese lafım yok isim de vermeyeceğim bunun kararın en sağlıklı olarak gmler tarafından verirlir benim tek ricam daha sık denetlenmesi cardinal slotunun. Zaten 2 3 tane sürekli farm yapılan yer var en büyük sıkıntı herzaman wolf dog savage slotunda oluyor yıllardır daha basit olduğu için ama cardinalde bu kötü listeye aday benden söylemesi. Son olarak supply kuponları hala beklemekteyiz yaşlandım bari diğer yeni servera söz verin (!)

Senior Member Sailor59's Avatar
    Nickname
    1stARCHERY
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    merhaba, ben de aynı konudan şikayetçiyim. o slotlarda makro olsa yine iyi, ben elle slotu alamıyorum genieli adamlardan(66lwl iron crosbowlu olanlar).
    1.okumun damagesi gözükene kadar adam 2.oku atmış kutuyu almış oluyor geniede gözüküyor üstelik fakat bariz bi şekilde K0XP kullanılıyor. Bunu videoda falan karşı tarafa anlatmak mümkün değil büyük ihtimal cr ye atsan sonuç alamazsın. Tek bi yolu var o adamı yatırıp, tekrar slota gelip aynı güzergahı takip etmesinden anlayabilirsin. Bunu 2-3 sefer kayıt edersen o zaman anlarlar. Malesef Gm ler bu slotları gezmiyor. Senin de elinden bişey gelmiyor. Bunun gibi wolf dog savage slotlarındaki koxperleri cr ye attım hala bekliyor. Fakat iş işten geçiyor.
    More than an ARCHER - 1stARCHERY

https://www.youtube.com/user/synergi9292

Aynen öyle ve swnin en güzel zamanları umarım bir çözüm bulmaya çalışırlar

Şu an Altar 1 Camp 2 Herkes Macro açmış arkadaş yokmu ilgilenen bir müslüman bıktık artık ya yeter!!!!

Junior Member
    Aynı sorunu bizde yaşıyoruz 3 okcu slota geldik adam tek başına biz 1 ok atana kadar adam 2 tane atıyor bu tarz adamları yatırdığımız zaman ban yiyoruz

Junior Member
    bence de artık şu işi halledin niye sınırsız ban gelmiyor?Çok mu zor sonuçta yasak eğer siz adam akıllı ceza vermezseniz adam devam edecek3333

Junior Member
    hemen hemen macro kullanmayan yok asası warrioru okçusu mage bütün joblar kullanıyor