Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43

ne bu tpt saçmalıgımı charımı verin !

ne bu tpt saçmalıgı ya pc formatlıyorum oyuna giricem tpt ban yediniz diyo? biz bosuna mı premium cektık bu charları kasıyoruz

temmuz2393 id !

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

İllegal program kullanmadan kasmaya çalışırsanız eğer, TPT X ile ceza almazsınız bence önce bunu bir düşünün. Temiz bir şekilde oyuna yeni hesap oluşturup geri dönebilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    MERHABALAR İYİ ÇALIŞMALAR HOCAM OYUNA GİRDİM RELOG ATTIM SW DEGİŞTİM TPT X YEDİM ACABA SEBEBİNİ ÖGRENEBİLMİYİM Bİ İNCELESENİZ SİZE ZAHMET YAYINCILAR MACRO KULLANIYOR İTİRAF EDİYORLAR 3 GÜN BAN YİYORLAR BİZE GELDİMİ SÜRESİZ ADALET NEREDE ONU SÖYLEYİN LÜTFEN KARAKTERİMİ A DAN Z YE İNCELEYİN ONDAN SORNA GM KARARI VERİN

OYUN İÇİN ıd:AZADD

SERVER: SIRIUS

SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR...

Junior Member
    server açıldığı gün 3200 cash alıp oyuna başladım 36 saatin sonunda yasaklandım...bi sebep göstermeksizin(ticketlerde şunu yapmışşın diyemediler) hadi dedim eyvallah oyunu sildim bıraktım... aradan 20 gün sonra arkadaşların ısrarı ile oynayayım dedim bronz pre ile char açtım...

4 adet char ve görevler ile 60-65 lvl yaptım hepsini...
    mage hesabım ile eslantta half busucker görevi yaparken aniden dc oldum ve TPT X banı yedim???
    şimdi sormak istiyorum hesabımdaki butün charları kontrol edermisiniz kaç yaratık kesmişim ne yapmışım???
    oyunda ne kadar süre online olup nerelerde bulunmuşum???
    YA ALLAH İÇİN BANLIYORSUNUZ DA bu premiumlar 10 tl 30 tl degil...YAZIK GÜNAH...macronun hilenin önünü alamazken RASTGELE 1 AYDA 2 DEFA BENİM YASAKLANMAM NORMAL Mİ???

moradonda heryerde macrocu var başında genie yazan...emc de para slotlarında macrocu var...ne yani genie kullandıgın sürece macro serbest mi diyosunuz???
    LÜTFEN HESAPLARIMI İNCELERMİSİNİZ...bundada adaleti bulamadıgım taktirde TAMAMEN OYUNUNU BIRAKMA taraftarıyım...yeni user yeni user diyip reklamlarını yaptıgınınız ve gelen oyuncuları bu şekildede kaçırmanız etik degil...

umarım bu sefer ilgilenirsiniz...
    server vega
    nick : TRubbiSh

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mmparlakmm83 View Post
    server açıldığı gün 3200 cash alıp oyuna başladım 36 saatin sonunda yasaklandım...bi sebep göstermeksizin(ticketlerde şunu yapmışşın diyemediler) hadi dedim eyvallah oyunu sildim bıraktım... aradan 20 gün sonra arkadaşların ısrarı ile oynayayım dedim bronz pre ile char açtım...

4 adet char ve görevler ile 60-65 lvl yaptım hepsini...
    mage hesabım ile eslantta half busucker görevi yaparken aniden dc oldum ve TPT X banı yedim???
    şimdi sormak istiyorum hesabımdaki butün charları kontrol edermisiniz kaç yaratık kesmişim ne yapmışım???
    oyunda ne kadar süre online olup nerelerde bulunmuşum???
    YA ALLAH İÇİN BANLIYORSUNUZ DA bu premiumlar 10 tl 30 tl degil...YAZIK GÜNAH...macronun hilenin önünü alamazken RASTGELE 1 AYDA 2 DEFA BENİM YASAKLANMAM NORMAL Mİ???

moradonda heryerde macrocu var başında genie yazan...emc de para slotlarında macrocu var...ne yani genie kullandıgın sürece macro serbest mi diyosunuz???
    LÜTFEN HESAPLARIMI İNCELERMİSİNİZ...bundada adaleti bulamadıgım taktirde TAMAMEN OYUNUNU BIRAKMA taraftarıyım...yeni user yeni user diyip reklamlarını yaptıgınınız ve gelen oyuncuları bu şekildede kaçırmanız etik degil...

umarım bu sefer ilgilenirsiniz...
    server vega
    nick : TRubbiSh
    Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkürler. Atladığımız 1 hesabınızı daha tespit ettik ve onu da "TPT IP MATCH" nedeniyle kapattık.

Kullandığınız illegal programa gelecek olursak,

"G*M*S" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "a**b*t" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız kapatılmıştır.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest

Malum cevap geldiğine göre

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Adamdan ses yok o zaman koxp kullandığı halde burdan isyan ederek hesabını geri alabileceğini sanmış. Ne kadar dolandırıcı dolu ya, ben de GM'ler cidden yanlışlık yapıp banlamış sanmıştım, böyle insanlara az bile ban.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkürler. Atladığımız 1 hesabınızı daha tespit ettik ve onu da "TPT IP MATCH" nedeniyle kapattık.

Kullandığınız illegal programa gelecek olursak,

"G*M*S" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstünde yer alan "a**b*t" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız kapatılmıştır.
    Eryudes 23 Ocakta Karakterım Hapise düştü Sebebi nedir açıklar mısınız ?

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ExtraWhite View Post
    Eryudes 23 Ocakta Karakterım Hapise düştü Sebebi nedir açıklar mısınız ?
    "R*m*" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "ca***l**k.exe" adlı illegal makro programı nedeniyle gönderilmiştir.

Senior Member
    Oyle bir konusuyorlarki diyorum acaba olabilirmi yok arkadas hepsi sahtekar oyunu birakicakmis bide tehdit ediyor batti nttgame sen birakirsan eryudes boyle yapistirinca diyorum hepsi cakal bunlarin