View Poll Results: Gece 02:00 BDW si ve 03:00 FT si 1 er Saat Geriye Alınsın mı ?

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Bdw 01:00 a FT 02:00 a Alınsın.

34 85.00%
  • Bdw 02:00, FT 03:00 yani Eskisi gibi kalsın.

6 15.00%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Post Etkinlik Saatleri hk. Gece 03:00 FT si 02:00 da kalsın.

Perşembe günü resten sonra etkinlik saatleri eski haline dönecekmiş.Fakat gece 02:00 BDW si ve 03:00 FT sinin 1 saat geriye alınmasını talep ediyorum.Diğer oyuncularında fikirlerini yansıtması için anket yapmak istedim.Görüşlerinizi bildirirseniz yoğunluğa göre ilgi göreceğini umuyorum.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kesinlikle ft saayi boyle kalsin. Gece 3 nedir ya.

Senior Member
    Yani bizi dikkate almayacaklardır kendi istekleri daha önemli ama şu anki saatler baya iyi gibi.Etkinlikler oyuncuların çoğunun yararlanması için yapılmalı ki bu saatler gayet iyi ve diğerine göre daha fazla talep görecektir.Aynı zamanda jr saatinin erken olması ve bitmesi üzerine insanlar yatmadan önce en kalabalık cz saatinde pk atabilecekler jr bölmemiş olacak.Ama tekrar belirtiyorum bu kimsenin umurunda olmayacaktır boşuna yorum yazmış oluyoruz

Banned
    Abi ben yeni halinden çok mutluyum ya. Döndürmesinler sağa sola. 7.40'da JR olunca 8'de evden çıkamıyorsun. E çoğu insanında o saate kadar çoktan evden çıkmış olması gerekiyor. Etkinliklerin şuanki saatleri öncesinden bin kat daha iyi.

Senior Member
    sadece bunlar değil. hepsi böyle kalsın. bence oldukca güzel oldu. buna karsı cıkan beğenmeyen kimseyi de görmedim şimdiye kadar.

Senior Member
    sabahki jr bişey demiyorum sabah 6'da kalktıgım ıcın zaten yetısmıyorum.Girsemde afk bırakıp charı ban yedirtmem kendime küfür ettirmem.Ama akşamları eve 10'da geldiğim için şuan ne ft ne jr girebiliyorum.Ben gibi olan birçok insan vardır.Tek farmım nerdeyse bunlardı o da elden gitti.Umarım en azından akşamki saatler düzelir.Sabah için arkadaşların da dediği gibi o saattlerde kimse afk bırakamıyorsa kalmalı bence.Umarım bir çözüm gelir.Kimse PK'dan bahsetmesin.Arta kalan vaktimde Cz çıktığımda farm slotları dışında heryer boş.Onu diyenler Jr farmı bozduğu için erkene alıp 1-2 saat fazladan farm yapıp ev geçindirip çocuk okutanlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    sabahki jr bişey demiyorum sabah 6'da kalktıgım ıcın zaten yetısmıyorum.Girsemde afk bırakıp charı ban yedirtmem kendime küfür ettirmem.Ama akşamları eve 10'da geldiğim için şuan ne ft ne jr girebiliyorum.Ben gibi olan birçok insan vardır.Tek farmım nerdeyse bunlardı o da elden gitti.Umarım en azından akşamki saatler düzelir.Sabah için arkadaşların da dediği gibi o saattlerde kimse afk bırakamıyorsa kalmalı bence.Umarım bir çözüm gelir.Kimse PK'dan bahsetmesin.Arta kalan vaktimde Cz çıktığımda farm slotları dışında heryer boş.Onu diyenler Jr farmı bozduğu için erkene alıp 1-2 saat fazladan farm yapıp ev geçindirip çocuk okutanlar.

Bence senin gibi 10 da gelen sayısı azınlıktır.Cz boş demişsin ama insanlar genel olarak yatma saati 12 1 ki pkda maksimum 12 e kadar kalabalık olur 1 den sonra zaten gececi tayfa işe gitmeyenler kalıyor insanların en çok oyuna girebildiği saat 18.00 01.00 arasıdır bence.

Kesinlikle böyle kalmalı. gece 02:00de ft girmek gayet iyi
    akşam pk atabiliyoruz erken vakitte. lütfen değişmesin.

02:00 ft si çok daha rahat ve sabah jrsinde okula işe gecikme derdi yok umarım bir kez olsun userlerin isteği olur en azından bir anket yapılsın zaten bu patchde eskiye döncek önümüzdeki haftanın patchınde tekrar bu saatlere çekilebilir anket doğrultusunda ama benim ümidim yok açıkası ''userlerin isteği'' pek de önemli değil kendileri de oynamıyorlar sadece yönetiyolar niye hiç dinlemiyolar acaba bizi

gece bf si saat 1 en guzeli