Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member

Disturbing Gameplay

bugun karakterim Disturbing Gameplay suçundan 15 gün kapatılmış.nedenini ögrenmek istiyorum İlk suçta 1 ve 3 gün banlanıyor diye biliyorum karakterimle daha önce herhangi bir ceza almamıştım bir yanlışlık varsa düzeltilmesini istiyorum.

Senior Member
    #rcq-346-72261 bilet numaram

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Göndermiş olduğunuz bilete gelecek olan yanıtı sabırla bekleyiniz. Foruma konu açmanız hesap desteği almanızı sağlamaz.

İyi forumlar.

Senior Member
    karakterimle daha önce hiçbiir suç işlememişten 15 gün neden banlandığımı öğrenmek istiyorum yetkili bir arkadaş cevaplarsa sevinirim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Dodgemebaby View Post
    karakterimle daha önce hiçbiir suç işlememişten 15 gün neden banlandığımı öğrenmek istiyorum yetkili bir arkadaş cevaplarsa sevinirim
    Gerekli yanıtı tarafınıza belirttim. Forum üzerinden destek alamazsınız. Hesap desteğini müşteri hizmetleri sağlar. Biletinize müşteri temsilcisinden yanıt gelene kadar cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde sıranızı sona taşımış olur ve daha geç yanıt almanıza neden olursunuz.

Ek olarak tüm cezalar GM ekibinin kararına göre artabilir ya da azalabilir.

Bilginize.

Banned
    Jr afk mi kaldın belki bunu çok kez yaptın ve anca reportlara bakıldı ve topluca cezan verildi.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Sanırım bu oyunda başka oyunculara yapılabilecek en pis hareket diğer oyuncu afk ve ölü iken tekrar tekrar rezleyip exp kaybetmesini sağlamak olabilir. Bu da çok kolay inisiyatif alınabilecek ve alınması gereken bir durum diye düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Sanırım bu oyunda başka oyunculara yapılabilecek en pis hareket diğer oyuncu afk ve ölü iken tekrar tekrar rezleyip exp kaybetmesini sağlamak olabilir. Bu da çok kolay inisiyatif alınabilecek ve alınması gereken bir durum diye düşünüyorum.
    slotumuza defalarca dm cekerek bize exp kaybettiren bir cok adam var orada karşılıklı çirkin şeyler yaşandı onlarda bize rez bastı ve slotumuza dm cektiler keşke ceza verirken tek taraflı ve kindar düşünmeseniz. yinede teşekkürler

ayrıca sayın patheoz destek biletinde slota yaratık çektiğim yazılmış ben kesinlikle slota yaratık çekmedim tekrar kontrol edilip cezamın hafifletilmesini rica ediyorum teşekürler.
    Last edited by Dodgemebaby; 04-03-2019 at 03:05 PM.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    bu 4 taş rez yatır/kaldır olayından 15 gün yediysen şükretmelisin bu karar bende olsa sınırsız atardım.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dodgemebaby View Post
    slotumuza defalarca dm cekerek bize exp kaybettiren bir cok adam var orada karşılıklı çirkin şeyler yaşandı onlarda bize rez bastı ve slotumuza dm cektiler keşke ceza verirken tek taraflı ve kindar düşünmeseniz. yinede teşekkürler

ayrıca sayın patheoz destek biletinde slota yaratık çektiğim yazılmış ben kesinlikle slota yaratık çekmedim tekrar kontrol edilip cezamın hafifletilmesini rica ediyorum teşekürler.
    Hile bildirim bölümü herkese açık bir bölüm, kim oraya şikayette bulunuyor ise kontrol edilip işlem yapılıyor. Ceza verirken tek taraftan gelen bir kanıt olduğu için tek taraflı inceleme yapılması doğaldır, eğer sizin de bu konu hakkında ortaya koyacağınız deliller var ise bunun yeri bellidir. Kindar bir düşünceyle işlem yaptığımızı düşünmeniz üzücü bir durum.

Ayrıca bilet ile size gönderilmiş son cevabın ne olduğunu biliyorum ve aldığınız cezanın sebebi detaylı olarak yazıyor, son olarak cezanızın hafifletilmesi söz konusu bile olamaz.