Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Yeni Patch CSW ve Krallık

Yeni Sw gelen csw krallık draki çok çok erken oldu neden derseniz csw alan krallığı alan şuan 10m 10tl krallıkta zaten adam parayı vuracak daha sonra csw tarantula slotundan parayı vuracaklar ve güçlü olan clan arayı daha çok açacak diğer mücadele edenlerin mücadele edeceği bir durum kalmayacak fark çok açıldığı için ben yanlış alınmış bir karar skil açtırmaya gelirsek evet doğru bir karar bu sayede herkes eşit sadece item farkı olacak ve item farkı eğer csw krallık olmasaydı kısa sürede kapana bilecek birşey ben günde 40m kasıyorum çalıştığım için +6 woe almak için canım çıkıyor şimdi adamlar haftda csw de 7 8 gb kasacak adam başı çok çok yanlış bir karar aldınız umarım hatanızı hemen düzeltirsiniz
    Saygılarımla,

YENİ SERVER GONSEPTİNİ MAHVETTİNİZ
    SALLADINIZ SALLADINIZ SALLADINIZ SERVERİN KAPAĞININI AÇTINIZ GAZINI KAÇIRDINIZ
    MUNDAR ETTİNİZ SERVERİ
    DÜZENİ BOZDUNUZ
    TIPASI KAÇMIŞ LOST ADASINA DÖNDÜRNÜZ SERVERİ

Last edited by ceylan12; 02-21-2019 at 09:51 AM.

Senior Member
    Nickname
    IrresibLe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nope
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ceylan12 View Post
    Yeni Sw gelen csw krallık draki çok çok erken oldu neden derseniz csw alan krallığı alan şuan 10m 10tl krallıkta zaten adam parayı vuracak daha sonra csw tarantula slotundan parayı vuracaklar ve güçlü olan clan arayı daha çok açacak diğer mücadele edenlerin mücadele edeceği bir durum kalmayacak fark çok açıldığı için ben yanlış alınmış bir karar skil açtırmaya gelirsek evet doğru bir karar bu sayede herkes eşit sadece item farkı olacak ve item farkı eğer csw krallık olmasaydı kısa sürede kapana bilecek birşey ben günde 40m kasıyorum çalıştığım için +6 woe almak için canım çıkıyor şimdi adamlar haftda csw de 7 8 gb kasacak adam başı çok çok yanlış bir karar aldınız umarım hatanızı hemen düzeltirsiniz
    Saygılarımla,
    güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm diye ses gelecek 1 aya

Junior Member
    +1 CSW ve Krallık çok erken geldi hele hele skill açtırma olayını değiştirdikten sonra insanların GBYe ihtiyacı sadece itemlere gidecekken tamda bu olayla birlikte direk Büyük clanlar bütün serveri etki altına alıp bitecek oyun Gümmmmmmmmm Yanlış karar Krallığı geçtim CSW çok çok yanlış karar o kadar GB girişini engellediler ama böyle şeylerle gene kral adamı daha çok kral yapıyrolar

Csw draki krallık nedirya uzun soluklu diye başladığımız sw nin hali ne oldu manesten farkı kalmadı, böyle yaparık kimlerin hangi clanların arkasını tutuyolar

Banned
    CSW, KRALLIK, DRAKI çook ekren şu an için. hadi millet drakiye başladı, bari CWS ve Krallığı biraz daha erteleyin lütfen! serverlar uzun ömürlü olsun istiyoruz!

diğer güncellemeler çok iyi, özellikle skill açma, teşekürler

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    csw , krallık çok erken geldi ve draki.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    İtemi olanın daha fazla itemi ve parası olacak getırılen guncelleme sadece bu başka bır sey yok. Krallık ve csw nın ne acelesı var. Kral olmadan oynayamıyormuyuz bız bu oyunu ????????????????????????????????????????

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Şu oyundaki en saçma sistem vergi sistemi kaldırılsın millet rahat etsin ...

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ne kadar aç varsa üşüşecek şimdi krallık için. Şu krallık sistemi hiç olmasa çok daha iyi. Nasıl bir hak ile kazanıyor ve kime ne katkısı var çözemiyorum cidden.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Csw ve krallık kesinlikle ertelenmeli.