Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Returnly Supply Coupon Hakkında açıklama lütfen

Her hafta bir sonraki bakım bir sonraki bakımdiyerek yine bakımdan sonra hayal kırıklığı oldu ben 50-60m veremem bir skill sıfırlamaya insaf

Ben zamanında etkinlik yapıldı ve ben o etkinlikte kazandığım Kuponu L'de yıllarca saklıyorum... Yeni server geliyor Kullanmak için O hesabıma giriyorum ve ne oluyor? Hopp kullanamazsınız Neden hiçbir zaman mekan belirtilmemiş etkinliğiniz için Ben yıllarca saklamak zorundamıydım Neden yani Bir güncelleme güzel birşey yapıyonuz ama yanında illaki kötü birşey ypaıyorsunuz Şimdi gelip bir sonraki bakım denir yine geçiştirilir çünkü biz oyuncular artık ona programlandık insanların vaktini çalmayın bari kesin bir yargı bir belirtide bulunun bizde ona göre hareket edelim Skill açtırma gibi olay olmasın tam ben para verip skill sıfırlayacam hopp Bu sefer diyecekler ki Returnly'i açtık Bence güzel oyun sistemi

Junior Member
    Lütfen şuna bir açıklama bir çözüm lütfen yaaa 1 aydır bir sonraki bakım dediniz hiçbirşey yapılmadı hala ve bakım dediğiniz şey 2 haftada bir geliyor ben artık bir kesinlik kazanmasını istiyorum ve ona göre yolumu çizmek istiyorum 70-80m para vericem sırf skill sıfırlamak için

Temiz 2 ay gelmez ben sana söliyim

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Şimdilik eklenmesi planlanmıyor. İlerleyen süreçte değişiklik olursa eğer bilgi vereceğiz.

Junior Member
    Bu bir haksızlık yaa bari Pustaki item 400 cash falan yapılsa 800 cash nedir 60 TL ben sadece skill sıfırlamak için vericekmiiyim şimdi her türlü çok üzücü hayır kullananlar kullandı bu nasıl bir haksızlık ya enayimiyiz biz şimdi her oyuncuya 1 kereye mahsus skill yada stat sıfırlama hakkı gönderilse ondan sonra kaldırılsa anlayacağım da insanlar o şeye göre skill dizdi ve şimdi 60 tl vermek zorundayız herkes zengin mi zannediyor başkalarını anlamadım ki

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Şimdilik eklenmesi planlanmıyor. İlerleyen süreçte değişiklik olursa eğer bilgi vereceğiz.
    Return kağıdını almak bizlerin planları içerisindeydi, sözlerinizi tutmuyorsunuz bir söylediğiniz diğerini tutmuyor nasıl oluyorda utanmadan yüzünüz kızarmadan canlı yayınlara çıkıp insanlara hiç bir şey olmamış gibi yalandan gülüyorsunuz

Merhaba,

Madem eklenmiyece kti , serverların açılışında eklemeseydiniz , alan aldı ondan sonra kapatmak nedir ? sarı peri olayındaki gibi . bir fayda sunuyorsanız herkese sunmanız gerekli , yanlış bir fayda sunduysanız resette herkesin üzerinden silmeniz gerekli.

daha önceki postlarınız yapımcıya ilettik , düzeltilecek diye insanları 1 ay oyalayıp , şuanda planlanmıyor demeniz ayrı bir olay zaten.

Junior Member
    Merhaba,

Keşkee Başka konularda konuyla ilgili çalışma yapılıyor demeseydiniz hatta ondan 2 hafta sonrakilerdede Gelecek bakımda düzelmesi bekleniyor gibi laflar edilmeseydi bunu moderator ve diger gm'ler söylemişti. Siz söylediniz mi bilmiyorum ama Yani oyunun başında kullanan kullandı bu bir açıkta değildi bu bir eventten herkesin elde ettiği bir hak bununla ilgili daha önce sınır koyduk denmedi kapatıcaz denmedi birşey denmedi peki biz kullanamayanlar cezasını çekmek zorundamıyız peki bunun? Neden hiç empati vb.. şeyler olmadan her hafta bakım geliyor dümdüz Yani insanların ihtiyacı mesela Yüz tarama sistemi ile ilgili mi sizce? yani insanlar karaktere yüzünü eklemeyi mi bekliyor yoksa mevcut sorunların çözümünü? Mevcut sorunların çözümü ile ilgili bir çalışmaya girseler artık bunu sizden başka kimse iletemez bunu bizde sizde biliyorsunuz GM bizim sesimiz olmalı ama bunu nedense açıkça göremiyorum yani oyun yapımcıları ne yaparsa kabul ediliyor ama herhangi bir geri dönüş yapılmıyor bizim sorunlarımız iletilmiyor gibi