Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Member
    Nickname
    MeneLaus
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

Skill açma yöntemi hk

Merhaba iyi günler Plansız iş yapan NTTGAME ÇALIŞANLARI !! ŞİMDİ KIM HAKLI KIM HAKSIZ ?

sırayla yazıcam ve ban deyinki sen haksızsın ve yanlış düşünüyorsunuz bende size eyw dicem bir daha oyunla işim kalmıcak !

Onlarıca REklam yapıyorsunuz MAsraf ediyorsunuz YENİ SW GELİCEK

Çoookkk etkılıyıcı bir şekılde 3 sw geliyor ve mllet oyuna büyük ilgi gösteriyor

eskılerı günler diyorsunuz 80 sınırı krowaz vs gelmiyor ancak UNUTULAN BÜYÜK BİR AÇIK VAR BANA GÖRE +9 İTEM BASMAK OYUN 1 AYDA PWP SW GİBİ OLDU HERYERDE 9 İTEM BENCE UZUN BİR SÜRE +9 İTEM BASMAYI SINIRLANDIRMAK DAHA MANTIKLI OLURDU

- ikinci büyük hatanızzz bugun gelen güncelleme SİZ BİZE PARANIZI ÇÖPP ETTIK DİYORSUNUZ Sebebi şimdi ben onca cash yatırıp mss alıp skıl için mss kırdırıyorum ekstra OYundan kastığım parayla item yapmak yerine skıll açmaya özen gösteriyorum TL KARŞILIGI 1 SKIL MALIYETİ EN AZ 400 TL YE GELIYOR VE 1 AY GEÇMEDEN SKIL AÇMAK KOLY DEYİP YENİ BİR DÜZENLEME GETİRİYORSUNUZ
    ULANNN MADEM BÖYLE BİRŞEY YAPICAKSINIZZ SW AÇILMADAN YAPSAYDINIZZ !!!!

MADEM BÖYLE BİR PLANLAMA VARDI BAŞTA NEDEN YAPMADINIZ BİZMMM HAKKIMIZIII KIMMM VERECEKKK
    KUSURA BAKMAYIN BİRAZ AGZIMI BOZUCAM AMA SİZDEN HİÇ BİRŞEY OLMAZ GENE OYUNCULARI SOGUTUYORSUNUZ OYUNDAN GENE KOPARIYORSUNUZZZ SİZDEN Hİ BİR ŞEY OLMAZZZ !!!!:

S I N I F T A K A L D I N I Z :
    Last edited by SkCLucky; 02-21-2019 at 08:43 AM.

Senior Member
    Bu tamamıyla bizleri enayi yerine koymak başka bir açıklaması yok . Mağduruz ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz . Tamamını değil bir miktarını . Ve bunu bizlere borçlusunuz , yani yapmak zorundasınız bilmem anlatabildimmi NttGame ..

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    mss de sadece skill açtırmak için gereken malzemeler düşseydi derdim ki haklısın fakat öyle olmadığı için haksızsın koreko da taiwanko da bizi bekleyen bir sürü güncelleme var ve biz bunlara gıpta ile bakıyorduk şimdi herkes istediği skill i açabilecek ve oyun daha renkli olacak güncellemelerin devamının gelmesi dileğiyle

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    İyi de skill açmanın spellstone'la olacağı aylardır söylenen bir şeydi. Sadece tarih belli değildi. Ayrıca knightta hiç bir güncelleme resten önce açıklanmadı. Bunun da açıklanmaması gerekirdi.

Ayrıca mssten sadece lupus mu atıyor sanki? Nasıl paranın çöp olduğunu söyleyebiliyorsun?

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    İyi de skill açmanın spellstone'la olacağı aylardır söylenen bir şeydi. Sadece tarih belli değildi. Ayrıca knightta hiç bir güncelleme resten önce açıklanmadı. Bunun da açıklanmaması gerekirdi.

Ayrıca mssten sadece lupus mu atıyor sanki? Nasıl paranın çöp olduğunu söyleyebiliyorsun?
    Oldu canım ben melee teamda priestim skill açmak için belkide aylarca bekliyeceğimki Speel Stone güncellemesi gelsin . Başka ? Varmı düşünmeden , beynini kullanmadan yazacağın şeyler ? Benim tercihim düşünerek konuştuklarını dinlemekten yana . Yinede sen bilirsin.

Skillerini açtırmak için binlerce lira veren arkadaşların hiçbirine bu şirket gidin skillerinizi o şekilde açın demedi.. sizi ona mecbur etmedi

Genelleme yapıyim parası olan userlar zor geldiği için cs kovalamadı boss kovalamadı farm yapmadı kolaya kaçıp mss atmayı tercih etti ve sonunda hüsrana uğradılar.
    Nttgame sizin cebinizdeki paraya göre harcamlarınıza göre yönetmicek herhalde bu oyunu adamlar bunun sinyalini size her zaman veriyor sizi her zaman uyarıyor.
    Bu bir oyun 400 tl 10bin tl 200 bin tl gibi paraları bu oyuna bizim açgözlülüğümüz getirdi kendi yaptıklarımızın bedelini ödüyoruz kimse forumlarda boşuna ağlamasın bence.
    Güncelleme yeni gelmiş bi bakıyorum foruma hemen konu açmışlar yok benim zararımı kim karşılıcak yok bunu haber vermediniz, böyle saçma güncelleme mi olur, arkadaş bu şirket size çıkardıgınız lupusu serverin ilk günleri 1000 tl 400 tl gibi fiyatlara satın diye zemin mi hazırlıcak yada cebinizi doldurmanız için şirket içinde şirketleşme mi yapıcak bırakın bu işleri.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    - sırayla yazıcam ve ban deyinki sen haksızsın ve yanlış düşünüyorsunuz bende size eyw dicem bir daha oyunla işim kalmıcak ! - yazmışsın. Yazının tümünde haklı olduğun tek bir nokta bile yok tamamen yanlış düşünüyorsun. Hatta düşüncene yanlış demek bile saçma. Hastalıklı bir düşünce yapısına sahipsin. +9 basanları bu kadar kıskanıyor olman böyle çıldırıp kıskanacağına git sen de bas. Veya 1 skill i 400 tlye açtırdığını söylemelerinden falan filan. Hangi skill o 400 eden ? Priestsen 400 az gelir açamazsın diğer sınıfların da lupus isteyen skilleri 200 tl bile tutmuyor. Ayrıca hadi doğru söylüyorsun diyelim 400 tlye açtrdın skill i. O skilleri geçip eslantta çöp farmı için kullanmadın bu kadar zamandır czde chaos stone da bilmem nerde kasıp sattığın itemleri niye hesap etmiyorsun ? Aşın artık bu kafaları Ha bi de oyunla işim kalMAYAcak yazmışsın. Hadi bu zihniyetinle hayatta başarılar sana.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lMenaLeus View Post
    Merhaba iyi günler Plansız iş yapan NTTGAME ÇALIŞANLARI !! ŞİMDİ KIM HAKLI KIM HAKSIZ ?

sırayla yazıcam ve ban deyinki sen haksızsın ve yanlış düşünüyorsunuz bende size eyw dicem bir daha oyunla işim kalmıcak !

Onlarıca REklam yapıyorsunuz MAsraf ediyorsunuz YENİ SW GELİCEK

Çoookkk etkılıyıcı bir şekılde 3 sw geliyor ve mllet oyuna büyük ilgi gösteriyor

eskılerı günler diyorsunuz 80 sınırı krowaz vs gelmiyor ancak UNUTULAN BÜYÜK BİR AÇIK VAR BANA GÖRE +9 İTEM BASMAK OYUN 1 AYDA PWP SW GİBİ OLDU HERYERDE 9 İTEM BENCE UZUN BİR SÜRE +9 İTEM BASMAYI SINIRLANDIRMAK DAHA MANTIKLI OLURDU

- ikinci büyük hatanızzz bugun gelen güncelleme SİZ BİZE GERİZEKALINIZ PARANIZI ÇÖPP ETTIK DİYORSUNUZ Sebebi şimdi ben onca cash yatırıp mss alıp skıl için mss kırdırıyorum ekstra OYundan kastığım parayla item yapmak yerine skıll açmaya özen gösteriyorum TL KARŞILIGI 1 SKIL MALIYETİ EN AZ 400 TL YE GELIYOR VE 1 AY GEÇMEDEN SKIL AÇMAK KOLY DEYİP YENİ BİR DÜZENLEME GETİRİYORSUNUZ
    ULANNN MADEM BÖYLE BİRŞEY YAPICAKSINIZZ SW AÇILMADAN YAPSAYDINIZZ !!!!

MADEM BÖYLE BİR PLANLAMA VARDI BAŞTA NEDEN YAPMADINIZ BİZMMM HAKKIMIZIII KIMMM VERECEKKK
    KUSURA BAKMAYIN BİRAZ AGZIMI BOZUCAM AMA SİZDEN HİÇ BİRŞEY OLMAZ GENE OYUNCULARI SOGUTUYORSUNUZ OYUNDAN GENE KOPARIYORSUNUZZZ SİZDEN Hİ BİR ŞEY OLMAZZZ !!!!:

S I N I F T A K A L D I N I Z :
    bunu yapanların nttgame değil mgame olduğunu düşünüyorum onlarca mss kırılırken akıl karı değil
    oyundaki her eşyaya değer biçen biz userlarız o yüzden ister 1 lira olsun ister 500 lira skill açtırmak umurlarında değil
    parası olanın skill açtırabildiği günler geride kaldı
    genel olarak skill açtıran kesim 300 400 kişi ise geriye kalan açamayanlar için çok iyi oldu
    sonuç olarak memun olan kesim daha fazla

Banned
    1 hafta sonra 83 2 hafta sonra krowaz 1 ay sonra utc 6 ay sonra sirius vega veya altar ile birleşecek tam olarak bugünden 1 yıl sonrada yeni server gelecek hayırlı olsun

Senior Member
    Konusulan paralara bakarmisiniz 500 tl 1000 tl bu nasil bir oyundur boyle bu paralarda sadece 1 tane item icin baska oyunlarda 1000 tl harca kral olursun millet pesinde kosar babaaaam diye degermide savunuyorsunuz arkadasin dedigi gibi biz yaptik bunu bu sekilde arz talep meselesi birileri para kazaniyor birileri para kaybediyor arkadaslarda hakli o kadar para vermisler bizde verdik yeri geldi ama onumuz aydinlik o acilan skiller genelde pk skili herkes acip daha zevkli olabilir cz daha canli olabilir