Doğru diyorsunda panriver1112 kardeşim opal saphire kristal 200 adetten fazla banka atamıyorsun. Ben buy açarak baya bu itemlerin alışını yaptım. Banka atılmadığı içinde magice çevirip satarım dedim. Magicide npc 5 k ya alıyor komedi gibi. İtemleri kırdırmasam derdim tasam neydi npc ye verirdim. Hani güncelleme gelir değişiklikler yapılır eyv. Ama bundan önce oyuncular ya haberdar edilir veya itemlerin npc ye satış değeri düzenlenir veyahut değerlendirebileceğimiz bir görev verilir. Tam 2 ay buy kurdum.Benim gibi mağdur olan oyuncular sayısı hayli fazla.yıllardır aynı olan beceri açma itemleri ne kadar biriktiği ortada ki,oyuncular ne alıp ne satacağını düşünüp ona göre al sat yapar.benim gibi bu beceri itemlerini al sat yapan çoktu.ben sadece magice yoğunlaştığım halde tahmin bile edemeyeceğin kaybım var. Umarım herdaim oyuncunun sesine kulak vermeye çalışan yetkililer yıllardır kullandığımız biranda işlevsiz kalan shaula lesath bakirra holy magic gibi itemleri biryerlerde değerlendirilip kullanabileceğimiz duruma getirip, o kadar insanın mağduriyetini gidermek adına adım atarda,az kayıpla canımız çok yanmaz.