Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 61
    Junior Member
    Olan elimdeki opal saphire kristal e oldu. Cevap lütfen magici gördükçe oyundan soğuyorum

Senior Member
    Zaten piyasalari dusmustu opal kristal safir ustune 10 k 20 k daha koyup satabiliyordun malum butun okcular makro ve koxpcular skeleton slotlarina cokmustu bolca olunca piyasada dustu saticiya sat gitsin kristal satabilirsin ama talia icin

güncelleme gelmeden önce neden haberimiz olmuyor?

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    ne yani yönetim sırf siz önceden öyle açtınız diye bu güncellemeyi getirmekmi yanlış oldu burada bir mağduriyet yok değişen bir sistem var ve bu sistem artık böyle gidicek sevinmeniz gerekirken sırf pazarcılar zarar edicek diye kimse dert etmez oyuncu kazandı bu kadar basit.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mfb343427 View Post
    oyuna tekrardan başladım uzunca bir aradan sonra, bu update bence çok yerinde bir karar olmuş.

para veren kesime gelince bu bir oyun yarın yayını kesseler onbinlerce tl lik itemleriniz eski bir serverin db sinde kalsa dahi hiç hak iddia edemezsiniz, bundan dolayı karalamayı kesmelisiniz.
    aynen öyle, ben sadece okçum için 80 açacaktım bu gelişme çok iyi oldu. lupus mafyalarına da iyi bir darbe oldu.

Teşekkürler NTTGAME, MGAME.

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Skill açma yöntemiyle ilgili KoreKO konusu açıldığı andan itibaren baskılarımızı sürdürüyorduk. Yaptığımız yayınlarda da çalışmaların devam ettiğini ama tam olarak ne zaman tamamlanacağı hakkında net bir bilgi olmadığını da söyledik. Bu tür kararlar alırken sizlerin verdiği emekleri tabii ki hiç etmek istemeyiz fakat bunun bir oyun olduğunu lütfen unutmayın.

Basit bir örnek vermem gerekirse, yapımcı firma gelecek bakım ile beraber tüm +9 ve +10 eşyaları siliyorum ve bunların yerine oyunculara +8 gönderiyorum deme hakkına bile sahip.

Tablonun geneline bakacak olursak bu güncelleme uzun zamandır bekleniliyordu ve yeni sunucuyla beraber gelmesi çok iyi oldu. Gönül isterdiki açılışla birlikte gelsin fakat yıllar süren baskı sonucunda anca bu güne nasip oldu.

En son verdiğiniz örneğe gelecek olursak, oyun içerisinde sizlerin belirlemiş olduğu TL ile fiyat politikası, bizim tarafımızda geçersizdir. Kendi aranızda bu tür eşyalara ve hesaplara değer biçmeniz sadece sizi zarara sokacaktır.

Yeni sunucularla beraber yaptığımız güncellemeleri anlamış olmanız gerekiyor. Bu oyunda güzel şeylerin daha hızlı olması adına alabildiğimiz tüm riskleri alarak yapımcıya baskılara devam edeceğiz. Umuyoruz ki daha güzel güncellemeler ile birlikte karşınızda olacağız.
    Merhaba Eryudes,

Sanırım 2 3 yıl önce bu yeni sistem sizinde haberiniz olmadan ve patch notlarında bulunmayan bir şekilde oyuna sadece görsel olarak eklenmişti. Hatta belki hatırlarsınız 60 key görevi gibi bazı görevlerin verdiği exp'i de artmıştı o yamayla birlikte. O patch'de görüntü olarak şuanda bulunduğu gibi ssp istiyordu ama eskiden olduğu gibi lobo lupus lycaon pendantları kabul ediyordu. Sizde hızlı bir şekilde yapımcıya iletip aynı gün yada ertesi gün patch getirerek fazla exp veren görevlerle birlikte bu görevleride eski haline çevirmiştiniz. Ben yıllardır skill açmanın bu şekilde yapılmasını isteyen biri olarak neden 2 - 3 yıl önce bu olay yaşandığında görevleri şuanki şekline çevirmek yerine eski haline döndürdünüz?

Member
    Race
    El-Morad
    Buy 6x holy water tanesi 100k

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xCherry View Post
    Buy 6x holy water tanesi 100k
    ahahah demokrasi yapılacaksa gelinmesinde bir sakınca yok

kudurmayın evladım kudurmayın. Onca para döküp mss attınız oyun başında iron neck çıksa da satıp voleyi vursak kafasıyla sığır herifler sizi. en kötü ihtimal ile lupus çıkar amortileriz diyordunuz ağzınızdan salyalar aka aka orda burda ts odalarında. şimdi kudurmayın bakıyım.

NTTGame- Mgame <3 en güzel güncellemelerden biriydi

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bu güncellemenin adalatli olduğunu kimse söylemedi. Hatta Khenarth böyle olmamalıydı dedi. Anlaşılan yapımcı firma tarafından diretilmiş bir şey. NttGame ne yapsın