Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 61
    Ben hakkımı helal etmiyorum çöp ettiniz gerçekten helal olsun nttgame. Bu skill açma olayının pahalı olduğu yıllardır biliniyor. Yıllardır hiçbir güncelleme gelmiyor. Yeni serverlar açılıyor ve açıldıktan 1 ay gibi uzun bir süre sonra geliyor bu güncelleme. Ulan madem getireceksin serverın açılmasıyla beraber direk getir. Ne olacak şimdi bu kadar insanın emeği ? Ben item almayı bilmiyor muyum ? gerizekalı mıyım ben ? Asas karakterinin 70-72-75-80 bütün skilleri altın değerinde değerli. 72 skili spike kadar damage atıyor. 75de thrust a eşdeğer. Hiçbir item bu 4 skillden değerli değildir. Bu yüzden üstümüzde görev itemleri olmasına rağmen gidiyoruz skill açıyoruz. Sonra yıllardır gelmeyen güncelleme şimdi geliyor. Kusura bakmayında bunun hiçbir yerinde adalet yok. Bunun telafisini istiyoruz. Oyundan soğuttunuz 2 dkda yazıklar olsun ...
    Last edited by GamesDepot; 02-21-2019 at 08:25 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by mertnur6378 View Post
    Niye sen draki giremiyor musun drakinin kodamanlara ne gibi bir faydası var
    csw yi krallığı alan adamlar para basacak gb bu kadar değerliyken vergilerden gelen o kadar para ? tabi senin matematiğin yetmez bunları hesaplamayı o yüzden boşver

Member bomi's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Kime göre neye göre bu skili açmak 700 TL. Siz hırslı, aceleci insanlar her şeye prim yaptırıyorsunuz.

Banned
    Quote Originally Posted by 03Herakles View Post
    Ben hakkımı helal etmiyorum çöp ettiniz gerçekten helal olsun nttgame. Bu skill açma olayının pahalı olduğu yıllardır biliniyor. Yıllardır hiçbir güncelleme gelmiyor. Yeni serverlar açılıyor ve açıldıktan 1 ay gibi uzun bir süre sonra geliyor bu güncelleme. Ulan madem getireceksin serverın açılmasıyla beraber direk getir. Ne olacak şimdi bu kadar insanın emeği ? Ben item almayı bilmiyor muyum ? gerizekalı mıyım ben ? Asas karakterinin 70-72-75-80 bütün skilleri altın değerinde değerli. 72 skili spike kadar damage atıyor. 75de thrust a eşdeğer. Hiçbir item bu 4 skillden değerli değildir. Bu yüzden üstümüzde görev itemleri olmasına rağmen gidiyoruz skill açıyoruz. Sonra yıllardır gelmeyen güncelleme şimdi geliyor. Kusura bakmayında bunun hiçbir yerinde adalet yok. Bunun telafisini istiyoruz. Oyundan soğuttunuz 2 dkda yazıklar olsun ...
    Hocam bu bir oyun. Lira ile skil açtırmanın ne alakası var ? Tl ile gb alıyorsan veya itemm zaten o da yasak bence bunun banlanması lazım sayın Gmler...
    Last edited by GamesDepot; 02-21-2019 at 08:27 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Hocam bu bir oyun. Lira ile skil açtırmanın ne alakası var ? Tl ile gb alıyorsan veya itemm zaten o da yasak bence bunun banlanması lazım sayın Gmler...
    oyunun yetkili esn satıcıları gb satıyor güzel kafa
    Last edited by GamesDepot; 02-21-2019 at 08:28 AM.

Banned
    Yapılan skill güncellemesi iyi bir şey ama bunun yapılış şekli kötü. Server açılınca getirilmeliydi ya da net şekilde şu tarihte bu güncelleme değişiklik olacak denilmeliydi malesef bunun krowaz getirmeyecektik geldi denmdesinden bir farkı yok yine oyuncular mağdur edildi.

Csw bu sistemle gelmese daha iyi iyice çeteleşmeye dönen oyunu çete etkinliği.

Draki kulesi desen koxper rahatla kastıkları mekan ve sıralama legallerin önüce geçen bir etkinlik.

Kısaca keşke bunlar getirileceğine gidip 10 yıldır olan bdw bug çözüm gelseydi daha iyi olurdu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bomi View Post
    Kime göre neye göre bu skili açmak 700 TL. Siz hırslı, aceleci insanlar her şeye prim yaptırıyorsunuz.
    1 tane holy water 125 m den 625 m yapıyor , ıvırı zıvırı 7 gbyi buluyor , alış fiyatından 700 tl satış fiyatından 900 tlyi buluyor . Şimdi primi kim yapmış oldu ? Senin gibi monoton oynamaktan ziyade yolumuza bakıyoruz bro bununda sana dokunması normal bence

Quote Originally Posted by meh_2JPWNesj View Post
    csw yi krallığı alan adamlar para basacak gb bu kadar değerliyken vergilerden gelen o kadar para ? tabi senin matematiğin yetmez bunları hesaplamayı o yüzden boşver
    Güzel Kardeşim karşındaki adamın eğitim seviyesini mesleğini bilmeden atıp tutuyorsun hadi lafım yok belli ki kendini bilmezin tekisin. CSW yi sen al o zaman kur ekibini bu oyunun içinde olan bir şey ne olacaktı ebediyen csw olmayacak mıydı ?

Sen Kral Adayı Ol çevrende sevilen biriysen sen kral seçil. Bunları idrak etmek niye bu kadar zor senin için ?

Member bomi's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    1 tane holy water 125 m den 625 m yapıyor , ıvırı zıvırı 7 gbyi buluyor , alış fiyatından 700 tl satış fiyatından 900 tlyi buluyor . Şimdi primi kim yapmış oldu ? Senin gibi monoton oynamaktan ziyade yolumuza bakıyoruz bro bununda sana dokunması normal bence
    Ben elime +7 ib bile almadim. Bir tane bowa x TL verilir mi? iron crossbow bastım kullanıyorum. İb düşünce alırım acele yok
    Last edited by GamesDepot; 02-21-2019 at 08:29 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bomi View Post
    Ben elime +7 ib bile almadim. Bir tane bowa x TL verilir mi? iron crossbow bastım kullanıyorum. İb düşünce alırım acele yok
    Ben sana ne diyimki kardeş sen bak dalgana mümkünse hangi memlekette yaşıyorsan söyle tanıdıklarım falan varsa şehri terketmelerini söyleyim .
    Last edited by GamesDepot; 02-21-2019 at 08:29 AM.