Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 61
    Senior Member

Bu Adalet değil tamamıyla insanları oyundan soğutmak !

Bakın skill açma sistemi evet skill açmayan arkadaşlar adına bütün kalbimle söylüyorum güzel oldu evet ama ben 1 hafta farm yapıp gerektiğinde 15-16 saat boyunca sırf skill uğruna uykusuz kaldım . Bunu açalıda 2-3 gün oldu . Şimdi soruyorum size , sizde elinizi vicdanınıza koyarak söyleyin siz Nttgame yetkilileri bu adaletmidir ? Bana kalırsa bu insanları oyundan soğutmaktır . Az önce Jr'ye girdim 2.dakikasında Jr'den attı , birşeyler yapacağım derken birşeyleri bozuyorsunuz ve sene 2019 üstelik insanlar bu oyuna milyarlar yatırıyorken . Evet skill açtık eyvallah ama 100-200 lira değil ki bu skill eyvallah diyip susalım , tamı tamına 700 tl ye mal olan bir skilli açıp ve 2 gün sonra gelip diyemezsinki ' Skili 5 M e düşürdüm ' . Bu çünkü benim şahsıma yapılmış bi hakarettir . Ya bu güncellemeden önce skill açan insanların verdiği maliyetin yarısını karşılasaydınız yine insanlar sesini çıkarmazdı ama cidden yazık günah . Şu hayatta ' Ah almaktan ' başka büyük bir günah varmı sizce ?

Junior Member
    Çok haklısın kardeşim. Skill açalım diye uğraştık didindik. Uygun fiyatlı almaya çalıştık itemleri şimdi ise verdiğim paranın 20de birine açılıyor skill. Bu adalet değil. Ne olacak şimdi Lupus pendant lar. Ne işe yarayacak. Mantık çerçevesinde insanların hakkını vermeniz gerekir. Aksi user kaybına ve oyun topluluğunun saygınlığının azalmasına sebep olacaktır.

Senior Member
    Bu tamamıyla saygısızlıktır başka hiçbirşey değil . Bir güncelleme yapıyorsan server genelini düşünerek yapmalısın , birşeyler yapamamış , uğraşmamış , didinmemiş insanları değil sadece . Bilmiyorum ya kaç yıllık Knight Online hayatımda ilk defa böyle şeyler görüyorum . Delosu bitirirler , sarı periyi kaldırırlar , çöp slotlarını kısarlar servera fazla para gelmesin diye pat Krallık seçimlerini getirirler , item girmesin diye dropları kısarlar pat Drakiyi getirirler . 1 Aylık serverda 10 yıllık ömrü çalan kişiye sanırsam Nttgame diyorlar .

Junior Member ILaund's Avatar
    Nickname
    Laund
    Clan
    IncredibLe
    Race
    Karus
    Katılıyorum çok düşüncesiz bir güncelleme

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    skil açan sayısı 100 açmayan sayısı 100000 sizce kim haklı

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yanlış yere odaklanıyosunuz. Skill açmaya değil drakı krallık ve cswye itiraz etmeniz lazım. Serveri spell stone değil bunların bu kadar erken gelmesi bitirecek

Kahkaha atıyorum şu yazılanları görünce bkz. Ağlama Duvarı

Senior Member
    Haddinden fazla düşüncesiz bir güncelleme . Umarım biz mağdur olan insanların mağduriyeti giderilir .

Senior Member
    Quote Originally Posted by mertnur6378 View Post
    Kahkaha atıyorum şu yazılanları görünce bkz. Ağlama Duvarı
    Sen şu bronze pre çekip ardreamda troll kıyafetleri ile oynayıp , günde 1k np kasınca sevinen , 2 m para kasınca youtubeye video çekip ' BU SLOT MÜKKKEMMEL ' diyen bebelerdensin sanırım . Kimi insan işte hayatı boyunca ağlar ( sen gibi ) , kimi insan tek bir kez üzülür ağlamaz ( biz gibi ) .

Senior Member
    Sende karsi cikan kerkese yok bebe yok 13 yasinda liseli ergen yakistirmasi filan yapmasan olmuyor dimi senin elinde baya var galiba itemlerden en cok senin sesin cikiyor