Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 61
    Quote Originally Posted by 1efsaneydi View Post
    skil açan sayısı 100 açmayan sayısı 100000 sizce kim haklı
    lesathdan cs düşüren 1kişi düşüremeyen 1 milyon kişi hemen bi güncelleme gelsin csnin fiyatı 5 tlye düşsün
    boş yapma git ötede saçmala

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by vanessa6432 View Post
    lesathdan cs düşüren 1kişi düşüremeyen 1 milyon kişi hemen bi güncelleme gelsin csnin fiyatı 5 tlye düşsün
    boş yapma git ötede saçmala
    Skill açmayla CS aynı kulvarda da mı, karşılaştırma mı yaptın şimdi. O saçmaysa, seninki daha saçma olmuş.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    KİM NE DERSE DESİN SÜPER BİR UPDATE SKILL AÇMA İÇİN,

BEN SERVER BAŞINAD 70-72 AÇTIM, yine de memnunum kardeşim, bu oyunu bencilce oynarsanız gidip farmer kovalarsınız. Bırakın insanlar skillerini açsın 1-2 hafta skill için uğraşmasınlar oyunla bu oyun, 1 skill için 300-400tl bayılıyorsun ya sadece 1 skill için hiç bir oyunda böyle bir örnek yoktu.
    Şimdi insanlar ne güzel skill derdi olmadan pk çıkabilicek.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Şahsen güncellemeden çok memnunum. Hala bazı problemler var oyunla ilgili en basiti hile programların hala tam olarak önüne geçilemiyor ama yönetici arkadaşların ilgilendiğini görüyoruz. Zaten yapılan güncelleme çoğunluk için yapılıyor evet sen emek verip skill açmışsın ama diğer tarafta skill açamayan bir sürü insan var ve sayıları senin gibi uğraşıp skill açabilen oyunculardan çok çok fazla. Hırs yapmaya gerek yok, herkes oynasın oyununu işte böyle kolaylıklar sağlayan güncellemeler bence oyunu daha oynanabilir yapıyor. Teşekkürler!

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    KİM NE DERSE DESİN SÜPER BİR UPDATE SKILL AÇMA İÇİN,

BEN SERVER BAŞINAD 70-72 AÇTIM, yine de memnunum kardeşim, bu oyunu bencilce oynarsanız gidip farmer kovalarsınız. Bırakın insanlar skillerini açsın 1-2 hafta skill için uğraşmasınlar oyunla bu oyun, 1 skill için 300-400tl bayılıyorsun ya sadece 1 skill için hiç bir oyunda böyle bir örnek yoktu.
    Şimdi insanlar ne güzel skill derdi olmadan pk çıkabilicek.
    Budur abicim budur ya.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    oyuna tekrardan başladım uzunca bir aradan sonra, bu update bence çok yerinde bir karar olmuş.

para veren kesime gelince bu bir oyun yarın yayını kesseler onbinlerce tl lik itemleriniz eski bir serverin db sinde kalsa dahi hiç hak iddia edemezsiniz, bundan dolayı karalamayı kesmelisiniz.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NRKAJ View Post
    @Scorp_Lion oyunun genelinin istediği şeyin olması diyorsunuz da. Csw ye bir anket yapın hocam %30u geçmez isteyen. Fazla bile söyledim
    Csw anketini 1 sene sonra da yapsan aynı sonuç çıkar. Sonuçta csw demek 30 kişi için kazanç demekse 3000 kişi için zarar demek. Bus pot mana fiyatları csw gelince artacak. Herşeyi ankete göre yapsalar hiç bir serverda ne krallık olur ne csw olur.

Junior Member
    Nickname
    Flex_DiaBLo
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    beyenmiyosan eski oynadın servırına geri dön yeni server yeni server diye yıllardır ağladınız derdiniz bitmiyo adamlar actı draki krallık csw işine gelirse gelmesse eski servırına geri dönersin farm yapamayan ağlamaya başlıyo forumda bir günde hayırlı bişey işin şuralara konu acın yav... her konu acan bir şeyden dert yanıyo derdiniz bitmedi gitti bişeyide beyenin
    Last edited by Flex_DiaBLo_; 02-21-2019 at 11:52 AM.

Senden daha akıllıca ve keyifli davrandığı kesin.

Junior Member
    Spell stone powder skilleri açmak için güzel güncelleme.yalnız Şuan magic jewel powder gibi eski skil itemlerine ne olacak. Kullanabileceğimiz biryer varmı veya görev çıkarmı? Elimde opal saphire kristal vardı magice çevirdim. Şuan tamamen işlevsiz hani çöp ise resetle silinebilirdi.