Page 7 of 19 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 190
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Skill açma işinin değişmesi çok iyi olmuş. Saatlik alarm kurup sadece boss taşı kesen çetelerin tekeli biter en azından.

Yeni serverlere draki geldiğine ve skill açma bu kadar kolaylaştırıldığına göre 83 gelmesi de yakındır. 2 haftaya gelirse şaşırmam. Bu hızla giderse zaten 2 aya da krowaz gelir.

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Yeni skill açma yöntemi herkese hayırlı olsun.
    KOREKO konusunda olan her şey tek tek geliyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Skill açma işinin değişmesi çok iyi olmuş. Saatlik alarm kurup sadece boss taşı kesen çetelerin tekeli biter en azından.

Yeni serverlere draki geldiğine ve skill açma bu kadar kolaylaştırıldığına göre 83 gelmesi de yakındır. 2 haftaya gelirse şaşırmam. Bu hızla giderse zaten 2 aya da krowaz gelir.
    Saatlik bos kovalayan tayfadan değilim de , sen gece bilmem kaçıncı rüyanı görürken o adam uykusundan feragat edip yapıyor o işi , yani emek veriyor . Ne bekliyorsun her oyuna girdiğinde bossların sadece senin önüne düşmesini mi ? Ağlamanı bumu susturacak bi tek ?

arkadaşlar priestlerin skili açılmıyor bu priesti kapsamıyor mu ?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    Ben 1 hafta farm yapıp yaptığımla parayla açtım o skilli . Tek oynayan oyuncular diyorsun bende tek başıma ardreamda deruda kastım 1 hafta boyunca. Tek oynayıp para kasamıyorum birşeyler açamıyorum diyen insanlar bu oyunu boşa oynayan 13 yaşındaki Lise ergenleri dışında kimse değildir . Oyun bilgisi olup , beyni çalışan kimse gelip burda birşeyler yapamadım diye ağlamaz . Emek verdiğin sürece her türlü bu oyunda birşeyler yapabilirsin tekken 2 yaparsın clanla 3 yaparsın tek farkı bu . Ama şuna inan ben tek yaptım ne yaptıysam tek başıma yaptım şimdiye kadar . Evet kimse zorla masraf yap demedi bana ama kimsede ' 3 gün sonra 5m olacak skill açma ' da demedi , deseydi zaten salak değiliz 700 tl verip açmazdık dimi ? Bence beni bırak sen yazdıklarına dön bir bak yada benim yazdıklarımı aklını ' ON ' yapıp öyle oku sonra geri ' OFF ' a çevirirsin dert etme .
    Öncelikle insanlara saldırmadan, daha düzgün şekilde dertlerini dile getirebileceğini düşünüyorum. Mağdur olman sana burada, bana ya da başka birine hakaret etme hakkı vermiyor. Herkesin sadece senin fikrini katılma zorunluluğu yok. Karşıt görüşlerin de olabileceğini hesap etmen gerek. Belli bir eğitim düzeyinde olduğunu düşünüyorum, en azından yazdıklarından öyle anladım. Mümkünse bu düzeyi düşürmeden devam et savunmalarına.

Konuya gelecek olursak, senin adına empati kurabiliyorum, senin yerinde ben de olsam tepki gösterirdim. Evet çok daha önceden gelmesi gerekirdi bu özelliğin bu konuda tepkilere katılıyorum ve evet kimse şu kadar olacak ya da fiyatlar düşecek demedi ama size o fiyatların ucuzlamayacağının garantisini de vermedi. Dediğim gibi mss atmak, pazardan almak, para vermek bunların hepsi tercih meselesi. Zamanında daha yeni yeni karakter dizerken her 3-5 ayda bir yeni server gelip tüm emeklerimizi alt üst ediyordu. Bu oyunun doğası bu maalesef. Eski oyuncu olup olmadığını bilmiyorum, ama en azından şu oyunda benim öğrendiğim yegane şey, temkinli olmak ve acele etmemek. Yani hata bu kadar geç gelmesi konusunda yapımcıda ise, bir o kadar da sizde var.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Super olmus skill olayi bir skili bir iteme baglamak kadar sacma bisey yoktu resmen en cok para edem itemdi o ozelliklere karsi bide bes para etmez bir item millet bundan para kazaniyordu burda delirenlerin cogu bu isi yapanlardir yoksa yok ben o kadar para verdim yok odurda budurda bos isler hala ellerinde vardir satamayacaklar ondan agliyorlar bir iteme para verip almak tercih meselesidir ib +7 ilk baslarda 180 m di simdi 90 m 180 veren enayimi oldu yoo bu tercih meselesidir

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    Saatlik bos kovalayan tayfadan değilim de , sen gece bilmem kaçıncı rüyanı görürken o adam uykusundan feragat edip yapıyor o işi , yani emek veriyor . Ne bekliyorsun her oyuna girdiğinde bossların sadece senin önüne düşmesini mi ? Ağlamanı bumu susturacak bi tek ?
    ahahaha lupus ve lobo bu kadar kolay kesilebildiği için illegal çeteler 50 lvl itemsiz charlarla ardream ve baseyi mesken tutuyordu. Bahsettiğim emek vererek kasanlar değil, ÇETE olanlar ve bu oyunu sadece para için oynayanlar. Bu arada areste 83+ oynuyorum hiç boss'la, ardreamle ve yeni server ile de işim olmaz.

Eskiden de öyle hazır taşı/bossu kesen tiplerden değildim zaten. Kendi boss'umu kendim arar bulurdum fsdşljdfsklş Sistem eskisi gibi random olsun bakalım ardream oynayan kalıyor mu?

Last edited by GengaR_AreS; 02-21-2019 at 07:06 AM.

Junior Member
    Bu Returnly Coupon Hakkında kesin bir açıklama yapacakmısınız artık ya insanlarla dalga geçmeyi bırakın yani 1 ay oldu. Bir sonraki bakım diyerek geçirdiniz 1 ayı maşallah Haksızlık yaptınız bari haksızlık ypatık evet serverin ilk günü insanlar kullandı siz salaksınız diyin bize tamam Boşa beklemeyelim 1 aydır ya 1 aydır 80 skillsiz geziyorum sırf 70m vermemek için böyle yapacaginizi bilsem normal skill vermeye çalışırdım zaten. Yine bu bakımda Returnly düzeltilmedi.Yine bir açıklama yok. Yine oyuncular salak nasıl olsa bekleyebilirler mantığı Ya kardeşim tamam eyvallah oyun yapımcılarıda emek veriyordurda bizde burda emek veriyoruz bizde zevk almak istiyoruz.

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Kralliğin çok acil kaldirilmasi gerekiyor! çok acil.
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

- Aslında skill açma belirli sayıda canavar keserek açılmalı, iteme bağlı olunca itemin çıktığı slotlar kxperlar yada mafyalar tarafından işgal ediliyor.(ms için slotlar işgal edilecek görev yapılamayacak, exp kasamayacaz.) ( 100 paramun + 100 brahman + balog gibi, çeşitli slotlara dağıtılırsa classlara göre mesela mage için falcon + ewil gibi ) çeşitli slotlarda expda kasmış oluruz paramuna bağlı kalmaz millet.

- skill açmak için 400 tl harcadım haksızlık diyenler için ise, son zamanlarda eski swler oyuncu çekti millet emek harcayıp item dizdi ardından yeni sw geldi o zaman yeni swler kapatılsın eski swlere başlayanlarada haksızlık oldu.