View Poll Results: Chaos Kapatılmalı mı?

Voters
146. You may not vote on this poll
  • Evet, chaos kapatılmalı.

114 78.08%
  • Hayır, biz illegaller yoksa nereden para kazanacağız?

16 10.96%
  • Chaosta hile falan yok saçmalamayın.

16 10.96%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 88
    Bu ne saçma tavsiye ya kaos niye kapanıyor arkadaşım o kadar emin konuşmuşsun 100de95i illegal diye gözünün önünd e90 kill alır 1. olurum legal olarak hayretler içerisinde seyredersin ve benim gibi o oyunu oynayan onlarca tanıdığım ve rakibim olan insanlar var boşa zırlama nasıl oynaman gerektiğini öğren bence illegal dediğin o k0sperlar kolsuz bebelerden fazlası değil daha k0spu bile nasıl kullanacağını bilmeyen yeteneksizlerden fazlası değil nadiren kaos bilen k0sper gelir aynı kaosa. rekorum 101 kill, 2. 60 kill almışken ama k0sper değilim nasıl olcak? sorunu kendinizde arayın biraz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by fenageldikkkkk View Post
    Bu ne saçma tavsiye ya kaos niye kapanıyor arkadaşım o kadar emin konuşmuşsun 100de95i illegal diye gözünün önünd e90 kill alır 1. olurum legal olarak hayretler içerisinde seyredersin ve benim gibi o oyunu oynayan onlarca tanıdığım ve rakibim olan insanlar var boşa zırlama nasıl oynaman gerektiğini öğren bence illegal dediğin o k0sperlar kolsuz bebelerden fazlası değil daha k0spu bile nasıl kullanacağını bilmeyen yeteneksizlerden fazlası değil nadiren kaos bilen k0sper gelir aynı kaosa. rekorum 101 kill, 2. 60 kill almışken ama k0sper değilim nasıl olcak? sorunu kendinizde arayın biraz.
    TPT değilsen makrosundur. Chaosta makro TBL ya da TPT olmadan skor konusunda bu sayılara kimse ulaşamaz. Kim ne derse desin, Chaosta dağıtılan ödüller haketmeyen insanlara gidiyor. Oyunu makrosuz ya da TPT'siz %100 elleriyle oynayan emekçiler ya hiç ya da çok nadir mavi alabiliyor.

Senior Member
    30 tane chaosa girmişimdir yeni serverda sadece 1 kişiye denk geldim kospır oda chaos çıkışı Ban yedi

Senior Member
    Bu konuya şiddetle itiraz edenlerin hesaplarının bence incelenmesi gerek

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Anketteki 3 seçeneğin 3 ü de birbirinden saçma o yüzden saydırdım 2.seçeneğe tıkladım.

1 den fazla tpt gelmedigi sürece ilk 4 e giriyorum ama ona ragmen kapatılması taraftarıyım en azından oyuna cok fazla Uniq girmez,en azından orada tpt engellenene kadar yada orada userler takip edilip ceza verilebilene kadar.Ben tpt oldugunu düşündügüm oyuncuları özellikle duvardan vuranlara bilerek ölerek nicklerini verdim,bu güne kadar çogunu banladınız,teşekkür ederim ilginiz için.Ben elimden geldike skor vermek kutu alamamak ugrunada olsa onların nicklerini almaya devam edicem.Umarım bundan sonrada aynı şekilde verilen nickleri incelemeye devam edersiniz,iyi çalışmalar.

Quote Originally Posted by Odenia4545 View Post
    TPT değilsen makrosundur. Chaosta makro TBL ya da TPT olmadan skor konusunda bu sayılara kimse ulaşamaz. Kim ne derse desin, Chaosta dağıtılan ödüller haketmeyen insanlara gidiyor. Oyunu makrosuz ya da TPT'siz %100 elleriyle oynayan emekçiler ya hiç ya da çok nadir mavi alabiliyor.
    Arkadaşım eğer eski bi usersen ve ks atmayı iyi biliyosan muhakkak alırsın o skoru ben de chaos ksc leri mevcut Server SIRIUS Nick:ProPlayeR karakteri incelettir istersen hiç bir illegal durumum söz konusu degil,yeterki 1 den fazla tpt olmasın ben en fazla 4. oluyorum chaosta,tabi bide cpu pik yapıp kasmazsa

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bi gün geliyor hiç stun yemiyorum bi gün geliyor stun yemekten adam alamadan peşpeşe ölüyorum. fire nova olsa daha güzel olacak.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    günceldir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    bi gün geliyor hiç stun yemiyorum bi gün geliyor stun yemekten adam alamadan peşpeşe ölüyorum. fire nova olsa daha güzel olacak.
    Az önceki chaosa girdim neredeyse atılan tüm novalar kitledi İşin kötü yanı o mavi şeyin yanında respawn oluyorum ben hala stunlu koşamazken yanımdan adam geçip alıp beni tekliyor