Results 1 to 8 of 8

Cr Raporu hakkında

Gecen Hafta Ayın 13 unde Aksam saat 23:00 sularında Cheat reportsa konu acmıstım bugun tam tamına 7 gün yani 1 hafta oldu her gun konumu takip ettim ama dun aksam tekrar işe giderken aksam 10.30 civarında son bi kontrol sonrasında işe gittim ve sabah geldıgımde konumun cevabını alamadım ve konumun sılındıgıni gördum ben 1 hafta bu konuyu takip ederken siz 5 dakkada cevaplayıp sonucunu ben bilmeden siliyorsunuz cevaplandıgında mail atın ne bileyim bildirim gelsin sonuclandı diede görelim ne yapmamız lazım cevabını alabilmemiz icin bi yol gösterinde bilelim şimdi bi bilgi vermeniz mumkunmudur ceza aldı yada almadı diye nasıl ogrenebilirim

silinmiyor gm'lerin gördüğü bir bölüme taşınyıor. konun duuryor

Silinmeıdgnı bılıyorumö cevabımı alamadım 7 gundur beklıyordum direk 10 dakkada kayboluyor cevaplananınca arsıve kaldırılıor

Yardımcı olabilecek Moderatör yada gm yokmudur

Senior Member
    Yok hocam karşıdaki adam macro vs. değilse banlamıyorlar zaten. Adam küfür etti şikayet ediyorum hiç bir sonuç yok. Konuya en fazla inceleyeceğiz diye yanıt vermişlerdir fazla merak etme

Abi bak video alıyoruz 0.30 upload ile youtube video atıyoruz ugrasıyoruz 7 gün cevaplancak diye her dakika konuyu takip etmeye calısıoruz ama tam işe gittigim gece konu kaldırılıor yada incelenmiş oluyor 1 gün dursa ne bilem 12 saat cevapladıktan sonra beklese ne olur konu bizde cevabımızı alsak

hayırlısıyla benimde şikayetlerim saatler sonra 1 hafta olucak

Kanka aman kacırma 1 saatte cevaplıyım kaldırılıyor sende benım giibi sonucunu goremeyebilirisn dikkat et