Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Exclamation Farklı Server Aynı Nick Oyuna Girmiyor

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce oynayıp silmiştim, bugün tekrar girmek istedim. Sirius sunucusunda oyuna başlayacaktım karakterimi oluşturdum fakat aşağıda ki uyarıyı alıyorum. Ne yapmamı istiyor? Bunu çözmemin bir yolu var mıdır?

Teşekkürler.

Önce Diyo Diez Serverindeki ''Kerykeion'' Nickli Charını Hapisten Çıkar Sonra Başka Serverlarda Makro Açarsın Diyo

Junior Member
    Ben makro veya herhangi bir hile kullanmış biri değilim ki, hiçbir oyunda kullanmadığım gibi bu tür oyuncuların ceza alması için devriye gezenlerden biriyimdir. Ayrıca Hapis olayı nedir? Nasıl bu olaya maruz kalabilirim? Oynarken sıkıntı yok da bıraktıktan sonra mı ceza yemişim? Veya çok uzun süre geçtiği için mi buna maruz kaldım, zira NTT Games benden tekrar E-Posta aktivasyonu istedi.

Bilemem... Ekranda Yazan Yazının tercümesi bu. Ticket atarak sorununu iletebilirsin. Diez de o gösterilen karaktere giriş yaptığın zaman bir bölgede olacak karakterin çıkarmak için. PUS'Tan 999 Cash'lik PUNISHMENT STICK eşyasını alıp verilen görevi yapacaksın. Sonra özgürsün

Junior Member
    Cevap için teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Diez'de belirtilen karakterin zindan bölgesinde olduğunu ve görevi tamamlamanız gerektiği belirtiliyor.

Karakterinizi zindan bölgesinden çıkarttığınızda problem ortadan kalkması gerek.

Junior Member
    Anladığım kadarıyla karakterim hapse girmiş, çıkarmam için ise kaba tabir ile para isteniyor.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CariAcik View Post
    Anladığım kadarıyla karakterim hapse girmiş, çıkarmam için ise kaba tabir ile para isteniyor.
    Kefaletle tahliye, nazik tabirle.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    NTT Game'in Kingdom Online fiyaskosundan sonra bu arkadaşların herhangi bir oyununa başlamamak için kendimi şartlamıştım. Arkadaş ısrarı ile; NTTNow ve Anti-Virüs izinleri engellerinden sonra zorla oyuna girebildikten sonra bu durumla karşılaşmak tesadüf olamaz Büyük bir yanlıştan dönmüş bulunuyorum.

Ceza yiyecek bir şey yapmadım af da dilemiyorum, bu ülkede hak da aramayacağım elbette. Hiçbir şey için teşekkürler. İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CariAcik View Post
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Kefaletle tahliye, nazik tabirle.
    Çar diezden yamiş mapus'u yap bir defalık hemde kanat alırsın sirius filan boş gir diez'e diz çarı miss.