Results 1 to 10 of 10

tüketici hakem heyetine başvuru yapıcam haksız wormlardan geçerken ban yedim

yapacagınız işin içine ediyim bi insan 14-15 lwl de nasıl ban yiyebilir bi bak körmüsün gm çarda ne para var ne kutu toplamış bi loglara bak tipini begenmedim diyip resmen ban attın solucanlardan yürürken ban yedim yok böyle bir muhabbet hesabımda yaklaşık 300 tl lik exp pre var 500 saatten fazla be mübareğin adamı agzımı bozmak bile istemiyorum size şu hesabı ya 2 gün içinde açın yada ben tüketici hakem heyetine gidiyorum artık yeter ! Vallaha billaha bişey yapmış olsam canım yanmıycak biliyorum diceksinizki söyleyemiyoruz işte şundan dolayı bana söyleme zaten gir incele ne yapıyorsan yap 14 lwl karakter skiller bile açık deil geçtim hesapta ne coins var ne bi item allahsızlar bu kadarda olmaz 2 gün içinde açıldı açıldı açılmadı ben tüketici hakem heyetine gidiyorum nitelikli dolandırıcılık bildigin dolandırıcılık okadar cash çektim hepsi duruyo elimde hemen gir incele hemen!
    bu yazdıgım ticket arkadaslar harbiden yarın sabah ilk işim bu olucak tüketici hakem heyeti diye birşey var Türkiye'de bakalımo bana ban atan GM ne diyecek şimdi görelim misli misli çıkartmazsam bende bu parayı görelim bakalım

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bi bitmediniz ya

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    başvur knk hemen git wqewqrqw

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    onlarda seni bekliyordu gelse de hakkını arasam diye

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Ulan ya hic gulesim yoktu bence amerikan baskani dahil herkesi devreye sokmalisin olacak iş degil

ulan inş bi gün basınıza gelir de bende burdan sizi böle beklio olurum

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Quote Originally Posted by sultanrahman4832 View Post
    ulan inş bi gün basınıza gelir de bende burdan sizi böle beklio olurum
    qospır oyundan banlandın forumdanda altf4 cek artık

he qospır kardeşim inanmıosan inanma kosper olsam 14 lwl karakterin peşinemi düşerim hangi qospır exp pre cekmiş şimdiye kadar bana bi söyle bi otur bi düşün sonra konuş

Senior Member
    yazın yediğin hurmalar kışın .ıçını tırmalar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hissediyorum dizin bilgisi yükleniyor xd