Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 83
    Quote Originally Posted by bomi View Post
    o zaman skillbara skilleri koymasakta bu keconun programı o skilleri atabiliyor mu
    Atamıyorsun tabi. Skılabrda olan skıle basıyor program. ALT TAB yapsan bıle halıyle masa ustunde basıyor .. HANI SUS ASLANMAŞHADOWMU NE HALTSA KAMİL ACIYOR YA pusu rrr2r2r2r2 dıe gıdıyor aynı hesap.. KOXP dıyenlervar buna ya saka gibi.

Sen makro mausene tanımlayabılıyorsun f1,f2,f3 kısımlarındakı skıl abrda olan skilleri basmas ıcın skıl ataması yapabılıosun,, O bahsettgın olayda ole +15lı ok atma falan yok kardesım,, adam warıor combo yazmıs rr2 yapar, mınorda 1 8 demıs koyarsan 1 8 mınor basr dıe sana kalmıs skılbara ne koyarsan senın atadıgın makro mause gıbı skıl basıor. AMA TPT X biz.. Bu anlattıklarımı sen makro mausede yapamıyormusun açıklarmısın?

KOXPMUS BU.. yuruyerek okmu atıyor, duvardanmı gecıyıor, bi chos gırın koxp nasıl bırsey gorun ..

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Sizin için bahsettiğiniz program makro olarak görülebilir fakat bizim tarafımızdan sunulmayan ve oyun içerisinde kullanılan tüm programlar "TPT" grubuna girmektedir. Ayrıca, bu tür kanalların yaptığı paylaşıma güvenerek kullanmayı göze alıyorsanız, süresiz olarak kapatılma riskini de almış oluyorsunuz. Nasıl olsa ilk ceza hapis davranışı yerine, kullandığınız yazılımın "TPT" olduğunun farkına varmalısınız.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Sizin için bahsettiğiniz program makro olarak görülebilir fakat bizim tarafımızdan sunulmayan ve oyun içerisinde kullanılan tüm programlar "TPT" grubuna girmektedir. Ayrıca, bu tür kanalların yaptığı paylaşıma güvenerek kullanmayı göze alıyorsanız, süresiz olarak kapatılma riskini de almış oluyorsunuz. Nasıl olsa ilk ceza hapis davranışı yerine, kullandığınız yazılımın "TPT" olduğunun farkına varmalısınız.
    Tamam da makro mauseler de aynı ıslevı gormekte onalrada aynı ya aynı kombınasyonları atayabılıyorsunuz. Şu konuda yanılıyorsunuz eğer koxp v.s kullanılmış olsaydı böyle ilk aşamada zindana die düşüncesine girmezdim zaten ama . Sizde bılıyorsunuz ki kullanılan program sizin yazılımsal makro mauselerın ıslevının aynısını yapmaktadır he şu konuda haklısınız evet risk sınıfı ıcerıyormu ıcerıor,, capslock gibi yazılımdan ne farkı var bu uygulamanın ? sadece 2 3 adet farklı kombınasyonlarda kombıne edılmıs ama KOXP olmadgını sizde bılıyorsunuz.. Bu sebepten ötürü zindana atılabilirdi bu sebepten ban yiyen hesaplar.. 2 3 4 böyle devam edıyorsa zaten banlayın .. AMa siz dıyorsunuz sız boyle dusunmussunuz ama bızım acımızdan TPT gerektırır uyarın abi zor mu bu programı 2. defa kullanırsanız hesabınız suresız kapanacaktır dıye uyarın.

Buyrun canlı yayında sız dedınız ya Domenıco yok bılmem ne arastırın bunları ozaman bu adamlar sureklı hakkında tbl makro yada özel bı program kullanan bırısı dıye. Bakın yıne dıyorum koxp olsa idi bukadar ugrasmazdım.. Ama kullanılan program 3.bir yazılım programıdır ama makro programıdır TPT X den süresiz ban atmanız adil değil bunu demeye calısıyoruz..

ALT TAB yabınca oyuna mudahalesı kesılıyor programın ,, Skil barda olmayan skılı basma ozellıgı yoktur. Bunları yazıyorumda sızlerde bılıyorsunuz bunları.. O yuzden kullanılan bu programa gore yaptırımınız cok adaletsız ya ozaman makro ve bu tıp makro cınsı program kullanları TPT den suresız banlayın ozaman yada bız bu programdan ban yıyenlerı zindana gönderin. Aynı şekilde devam etmesi konusunda suresız banlayın.. Kimini 1gun kımını tpt ayrım yapıyorsunuz.. bir bakın bu ceza alanlara yarısında fazlası bu sebebpten ban yemıs hiç mi dusunmuyorsunuz uyarmayı ?

Ayrıca ''tüm programlar "TPT" grubuna girmektedir.'' bu lafınızı alıyorum makro mauselerde sonucda bır makro sıstemı kuruyorlar makro mausenın kendı sıstemınden bu sekılde kullanılıyor bunlarda tpt gruna gırmıor mu neden ZİNDAN ? NEDEN TPT DEGIL ? Ben hesabımı 2 hafta boyunca full pus ful genıe kastım , kastıkdan 2 gun sora tpt x den ban yedım bu prgram yuznden adilmi siz cevap verın ? feryadım bu hususda..

ŞUNU DEYİN OZAMAN BUTUN MAKRO . KOXP V.B KLLANIMLAR SÜRESİZ BAN ATILIR DIYE OZAMAN BURDA SESİMİZ ÇIKARSA EYVALLAH..
    Last edited by RHUNNN; 02-20-2019 at 07:40 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RHUNNN View Post
    Tamam da makro mauseler de aynı ıslevı gormekte onalrada aynı ya aynı kombınasyonları atayabılıyorsunuz. Şu konuda yanılıyorsunuz eğer koxp v.s kullanılmış olsaydı böyle ilk aşamada zindana die düşüncesine girmezdim zaten ama . Sizde bılıyorsunuz ki kullanılan program sizin yazılımsal makro mauselerın ıslevının aynısını...
    Bu hususta kararımız nettir. Sizlere dağıtılan bu illegal programların hiç bir güvencesi olmadığının farkına varmalısınız. Kaldıki donanımsal makro ile sadece oyunumuz için illegal birileri tarafından yapılmış programı bir tutmanız ayrı bir konudur. Özelliği ne olursa olsun, illegal kişiler tarafından üretilip bunları size herhangi bir cezası yok şeklinde dağıtılıyorsa, oradan sessizce uzaklaşmanız gerekirken zaten hapse gideceğim diye kullanmak yanlıştır. Ayrıca, oyun kurallarımız gayet net ve açık. Tüm kurallar oyun yöneticileri tarafından değiştirilebilir, arttırılabilir ya da azaltılabilir. Bu illegal program için kararımız değişmeyecektir.

Junior Member
    Arkadaşım terbiyesizliğin luzumu yok. Gelmiş buraya efendi gibi sorunumuzu anlatıyoruz. Ben günde 3-4 saat öyle kafa dağıtmaya giriyorum oyuna. Herhangi bişeye bulaşmıyorum ki gelip burda forum okuyayım. Zahmet edip okusaymışsınmış. Karakter satışının yasak olduğunu dahi yeni öğreniyorum. İllegal işler yapan biri de gelip buraya mal gibi ben char satın aldım die yazmaz heralde.

Edit: VVizKhalifa nickli kullanıcının postuna hitaben yazmıştım ama telefondan yazdığım için alıntılanmamış
    Last edited by Kev23; 02-20-2019 at 08:16 AM.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Ulan ne aglamissiniz beter olun be helal olsun eryudes hepsi mezara bu acizlerin

Quote Originally Posted by ekin555 View Post
    Sunucu = Sirius
    Karakter = SteelHeart Hesabım 80 lvl oldu ve kapatıldı geniede paramunda kasıyordum. Tekrardan bır ınceleme yapılabılırmı.
    Sn. Eyudes
    Arkadasım prest oynuyor
    Ve 80 lvl olduğunda TPT A sebebiyle hesabı kısıtlandı. Kısa bir açıklama yaparsanız seviniriz.

Bu hususta kararımız nettir. Sizlere dağıtılan bu illegal programların hiç bir güvencesi olmadığının farkına varmalısınız. Kaldıki donanımsal makro ile sadece oyunumuz için illegal birileri tarafından yapılmış programı bir tutmanız ayrı bir konudur. Özelliği ne olursa olsun, illegal kişiler tarafından üretilip bunları size herhangi bir cezası yok şeklinde dağıtılıyorsa, oradan sessizce uzaklaşmanız gerekirken zaten hapse gideceğim diye kullanmak yanlıştır. Ayrıca, oyun kurallarımız gayet net ve açık. Tüm kurallar oyun yöneticileri tarafından değiştirilebilir, arttırılabilir ya da azaltılabilir. Bu illegal program için kararımız değişmeyecektir.
    Donanımsal makroların farkı oldugunu savunuyorsunuz sizde yani , Hesapların 1. ve 5 kez makro kullanımında zindana atılacagını siz açıklamışsınız bu doğrultuda elbette böyle dusunuluyor . Biz evet güvensizliğinin farkındayız da sizlerde ayırmışssınız makro kullanımı 1 ve 5 arası zindan , sonra siz yöneticiler , makro, makro yazılımı ve pedal kullanımına zindan demişssiniz. Ben kullandığımın doğru oldgunu savunmuorum ama cezasının farklı verıldgıne ınanıyorum. Ki bu acıklamalarıda yapmanızı rica ediyorum..

Buyrun sizin ban politikanız bizim bu kullandığımız makro yazılımı degılmıdır ?

Needen TPT siz bize göre o koxp dıyorsunuz nedeni bu ama koxp ve makronun nasıl bırsey oldgunu sızde bılıyorsunuz.. Şimdi benım hesabım bu makro dedgımız prgram yuznden kapatıldı kı yapılan acıklamalrda sizde farkıdnasınız herkez aynı sebepten bu kadar cok olması durumunda uyarı yapmanız daha dogru olmaz mı. Yarısından fazlası bılmıyoruz dıyoruz. Size göre biz makro yazılımı dıye kullandık savunmamız budur ki skıl bara bastıgı ıcın alt tab yapınca oyuna mudahlesı kesıldıgı ıcın. Bu durumdan ban yiyenlerin tekrara zindana gönderilip 2 veya 3. denemlerde devame tmesi durumunda süresiz kapatılmasını yapmanızı isteriz. Bi bakın ya nekadar çok kişi var bu durumdan süresiz ban yiyen. Biraz yardımcı olmaya calısın kasten yapıldıgını dusunmek ıcın sureklı bu uygulamaların oyuncu tarafndan devame tmesnı gormenız gerekmezmı.

Sizden aksi bir karar istememizin sebebi size göre bu KOXP TPT Sebebi ama acıklamalarınızda siz bunu makro olarak kullanıyorusnz ama bıze gore tpt dıyorsunuz bi düşünün bir bukadar çok olması durumunu duzeltemnızı isteriz. Bu sebepten ban yiyenler donanımsal yazılmdan zındana dusenlerden farklı degıllerdır yanı. Siz yetkılıler bir düşünün çok fazla sayıda magdur var . 1 2 kısı olsa dıkakt etmeyn ama cok asırı fazla.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RHUNNN View Post
    Donanımsal makroların farkı ol....
    Quote Originally Posted by DeaconFrosT View Post
    Sevgili Knight Online Oyuncuları,

Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

NTTGame || Knight Online
    Yukarıda da açıkladığım gibi bu konu hakkında kararımız değişmeyecektir.

Yukarıda da açıkladığım gibi bu konu hakkında kararımız değişmeyecektir.
    Açıklamalarınız sabit ama birde oyuncular yerine koyup dusunun bu durumdan ban yememiz cok koyyor kendi adıma konusayım .. Koxp kullanıp tpt yeseydim gam yeemzdim hak ettim derdim ama makro yazılımından ban yedıgım ıcın yediremiyorum.. bu durumu Umarım cezalarınız bu konuda bir kereliğine azaltılır ve bu hususda magdur olanlar 1 fırsatı olur ve ıyı degerlendırırler bu sansı.. Ben ne yazsam sız sabıt devam edıyorsunuz. Ama biz bu duruma göre kendimizin cezasının bukadar ağır olacağını fazla buluyoruz gerek ban politkasına gerekse oyun ıcerısındekı duruma göre.. Hep aynı dizinlerden ban yiyor banlananlar ve makro sanıldıgı ıcın . Kasten yapılmış birşey oldugunu sanmıorum ama taktir sizin.. İstesekde ıstemesekde alınan kararlara uydurulmak zorundayız.